AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2006/2007/1)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

október 4-én, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

 

 

Nyelvvizsgát tett francia nyelvből:

  • o    Ott Ádám,
  • o    Horváth Ádám,
  • o Horváth Veronika,
  • o    Mikulik Péter a 12.a osztályból

Nyelvvizsgát tett német nyelvből:

  • o    Ivanics Lilla,
  • o    Kőszeri Virág,
  • o    Nagy Ildikó,
  • o    Schneider Viktória,
  • o    Kollár Nóra,
  • o    Rajna Renáta,
  • o    Bazsó Ivett,
  • o    Balázs Nóra a 9.a osztályból,
  • o    Tőkési Sándor,
  • o    Raffay Kristóf,
  • o    Fiedler Ferenc,
  • o    Horváth Ádám,
  • o    Harmat Levente,
  • o    Timel Barbara a 10.a osztályból,
  • o    Drahos Gábor,
  • o    Kőszegi Balázs,
  • o    Bereczk Ádám,
  • o    Pelyvás Alex,
  • o    Demeter Fanni,
  • o    Kovács Nóra,
  • o    Bodnár Anett,
  • o    Bajtai Nikolett a 10.c osztályból,
  • o    Pálosi Anna,
  • o    Szigeti Gabriella a 12.a osztályból,
  • o    Németh Brigitta,
  • o    Munkácsi Imre a 12.b osztályból,
  • o    Lehel Bálint,
  • o    Papp Erika,
  • o    Kiss Réka,
  • o    Gyebrószki Balázs,
  • o    Csabai Bernadett,
  • o    Baranyai Ferenc,
  • o    Tomasetigh Péter,
  • o    Pálfy Zsuzsanna,
  • o    Repka Lilla,
  • o    Naum Mirella a 12.c osztályból.

Nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

  • o    Derda Sándor,
  • o    Fáki László,
  • o    Hadarits Flóra,
  • o    Kecskeméti Ádám,
  • o    Kisszékelyi Péter,
  • o    Kovács Boglárka,
  • o    Kutrucz Emese,
  • o    Ladányi Patrícia,
  • o    Miklósi Ádám,
  • o    Szarvas Tibor,
  • o    Tarsoly József a 9.b osztályból,
  • o    Jenei Zsófia,
  • o    Laszák Zoltán a 10.b osztályból,
  • o    Cser Norbert,
  • o    Csomor Tamás,
  • o    Dominiquez Levente,
  • o    Eszes Dávid,
  • o    Kabai Fruzsina,
  • o    Papp Dorottya,
  • o    Poór Bettina,
  • o    Pósán Hajnalka,
  • o    Rukkel Veronika,
  • o    Szabó Éva,
  • o    Szabó Zsuzsa,
  • o    Takaró Márk a 10.c osztályból,
  • o    Molnár Péter a 11.a osztályból,
  • o    Szabó Bence a 11.b osztályból,
  • o    Horváth Vanda,
  • o    Kulcsár Angéla,
  • o    Ott Ádám,
  • o    Szczecina Vivien a 12.a osztályból
  • o    Szvitil Gabriella 12.a felsőfokú,
  • o    Nemecz Regina,
  • o    Vezsenyi Dávid a 12.b osztályból,
  • o    Farkas Eszter,
  • o    Gyebrószki Balázs,
  • o    Gyebrószki Gergely,
  • o    Juhász Balázs,
  • o    Molnár Dávid,
  • o    Ragozsán Dalma,
  • o    Zakariás Anita a 12.c osztályból.

Szóbeli dicséretben részesült:

  • o    Lilienberg Zsuzsanna 9.b kardvívó,  hazai junior válogató versenyen 13. helyezett
  • o    Becz Péter 9.b kardvívó, Lengyelországban kadett nemzetközi válogató versenyen 33. helyezett
  • o    Herbay Réka 9.b kardvívó, Lengyelországban kadett nemzetközi válogató versenyen 52. helyezett
  • o    Molnár Péter 11.a kardvívó, hazai junior válogató versenyen 17. helyezett
  • o    Ivanics Lilla 9.a városi ritmikus gimnasztika versenyen 1. helyezett

Igazgatói dicséretben részesült:

  • o    Havalda Szabolcs 5.a kajak-kenu Vidék bajnokságon korosztályában 9.hely, országos bajnokságon 16. helyezett
  • o    Nagy Noémi 5.a futó, 300m-es futásban Budapest bajnok, 60m-es gátfutásban 2. helyezett
  • o    Pinczés Róbert 7.b vitorlázó, a balatoni Pille Kupán 3. helyezett
  • o    Gelencsér Bence 7.a kardvívó, serdülő országos kupa 3. helyezett
  • o    Patyi Richárd 8.a, országos egyéni szektorlabda bajnokság 1. helyezett
  • o    Szabó Ádám 8.a, országos egyéni szektorlabda bajnokság 2. helyezett
  • o    Nagy Ailen 8.b, atléta, serdülő országos minősítő versenyen, magasugrásban 4. hely, gerelyhajításban 3. hely, súlylökésben 4. helyezett
  • o    Havalda Bence 8.b kajakozó, párosban országos bajnokságon, 4000m-en 6. helyezett
  • o    Gelencsér László 11.a kardvívó, hazai junior válogató versenyen 3. helyezett
  • o    Noseda Tamás 12.a kardvívó, hazai junior válogató versenyen 5. helyezett

Tantestületi dicséretben részesült:

  • o    Szendrői László 9.b teniszező, egyéni Budapest bajnok, csapatban Budapest bajnok, csapatban magyar bajnok, egyéni 3.helyezet, párosban 2. helyezett.
  • Nemzetközi eredményei: Norvégiában döntős, Ausztriában páros döntős, Portugáliában páros döntős. Országos ranglistán 4. helyezett, az Európai Teniszszövetség ranglistáján a 71. helyen áll.
  • o    Derda Sándor 9.b kajakozó, K1-ben 500 m-en országos bajnok, Európai Olimpiai Reménységek Versenye válogatóján K1-ben 500 m-en 1. hely, K2-ben 500 m-en 1. helyezett
  • o    Mikulik Júlia 10.b kardvívó, hazai junior válogatón egyéni 3. hely, Lengyelországban kadett nemzetközi válogatón egyéni 12. hely, csapatban magyar válogatottal 2. hely.
  • o    Blank Dóra 10.b western-lovas, Team penning országos bajnok, Pleasure felnőtt országos bajnok, Trail felnőtt országos bajnok, Közép-Európa bajnokságon Szlovákiában Trail felnőtt 4. helyezett
  • o    Horváth László 10.b, Vermes Miklós nemzetközi fizika versenyen 14. helyezett
  • o    Molnár Imre 10.a, Vermes Miklós nemzetközi fizika versenyen 10. helyezett
  • o    Nagy Zsófia 11.b kardvívó, hazai junior válogató versenyen egyéni 2. hely, Lengyelországban kadett nemzetközi válogató versenyen egyéni 17. helyezett
    o    Gál Veronika 12.c műugró, ifi országos bajnokságon 3 m-es műugrásban 3., toronyugrásban  3. hely. Felnőtt országos bajnokságon toronyugrásban 3., 2006-ban az Európa Bajnokságon a magyar csapat tagja volt
  • o    Hegedűs Helga 12.c díjugrató, Floch-pusztán rendezett Aranyos Kupán ifi kategóriában 3. hely, Inárcson rendezett Fiatal Lovak Versenyén nyitott kategóriában 1. helyezett