AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2006/2007/3)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

december 7-én, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

 

 

Középfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

  • Veres Péter 12. c
    o Gál Veronika 12. c
    Mikulik Júlia 10. b
    Horváth Ádám 12. a
    o Ozorai Judit 12. a
    Molnár Balázs 12. b
    Christoph Emese 12. b
    Bajtai Nikolett 10. c

 

Középfokú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

  • Szilágyi Zsolt 12. b

Középfokú nyelvvizsgát tett latin nyelvből:

  • Törő Zsuzsanna 12. a

 

Szóbeli dicséretben részesült:

  • Landsmann Antal az 5. a osztályból, aki asztaliteniszben a Pest Megyei Diákolimpia körzeti bajnokságán 4. helyezést ért el.

Igazgatói dicséretben részesült:

  • Szigetszentmiklósi várostörténeti vetélkedőn 1. helyezést elért csapat tagjai:

Lódi Péter 5. a
Keresztény Júlia 6. a
Motyovszki Nelli 7. a
Simonyi Éva Mária 8. a

  •  Szigetszentmiklósi várostörténeti vetélkedőn 2. helyezést elért csapat tagjai:

Demeter Zsuzsanna 5. b
Szentesi Gréta 6. b
Bartos Ágnes 7. b
Sebestyén Gabriella 8. b

  • A nyílt napokon nyújtott kedves, intelligens segítségéért:

Landsmann Antal 5. a
Nemes Luca 5. b
Beniczky Nikolett 6. b
Szentesi Gréta 6. b
Soós Györgyi 9. c
Tóth Barnabás 9. c

  • A szalagavató ünnepélyért végzett munkájáért és az osztályát bemutató színvonalas prezentációért:

Szigeti Gabriella és Kovács Bernadett 12. a
Halász Eszter 12. b
Papp András Szilárd, Szakács Attila és Szoboszlai Zsolt  12. c

  • Pölöskei Péter 7. a osztályos tanuló igazgatói dicséretet kap az Országos Szabadfogású Birkózó Bajnokságon elért 7. helyezéséért.
  • Ivanics Lilla 9. a osztályos tanuló ritmikus gimnasztikában Magyar Kupán Együttes kéziszer csapatban 2. helyezést ért el.

Tantestületi dicséretben részesült:

  • A Bolyai János országos matematika verseny döntőjében elért 15. helyezésért a 8. a csapata:
        • Antal Dániel
          Gengeliczky Gábor
          Szabó Ádám
          Patyi Richárd
  • A Bolyai János országos matematika verseny döntőjében elért 16. helyezésért a 6. a csapata:
  • Csáki Edina
    Nagy Zsófia
    Palásti Dorottya
    Szabó Veronika
  • Szendrői László 9. b osztályos teniszező novemberben Izraelben 16 éven aluli Európai Junior Versenyen vett részt, ahol párosban 2. helyezést és 3. helyezést ért el.
  • Schuszter Andrej a 12. b osztályból Országos Ashikara Karate bajnok.