AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2006/2007/5)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

április 3-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

 

 

Középfokú nyelvvizsgát tett román nyelvből:

  • Naum Mirella Judit 12.c

Középfokú bizonyítványt szerzett jelnyelvből:

  • Pletser Noémi 12.c

Igazgatói dicséretben részesült:

Horváth Ádám 6.b különböző íjászversenyeken (összesen 5 versenyen) fiú nomád kategóriában elért 1. helyezéseiért
Kovács Péter 7. b karatés a VII. Halom kupán B kategóriában elért 3. helyezéséért
Bartos Ágnes 7.b karatés az Országos Tatamitime Kupán 12-13 éves lány kategóriában elért 4. helyezéséért

A Jedlik Ányos Fizikaverseny regionális döntőjén elért eredményeiért:

Bolyai korcsoport (5. és 6. osztály)

Takács Róbert 5.b      
Tóth Réka 5.b
Póth Máté 6.a

Jedlik korcsoport (7. osztály)

Hajdu Lili 7.a
Kőrösi Bence 7.b
Barlangi Kristóf 7.a
Allaga László 7.b
Marton Marcell 7.a
Vámosi Péter 7.b
Gelencsér Bence 7.a

Öveges korcsoport ( 8. osztály)

Csizek Adrienn 8.b
Sebestyén Gabriella 8.b
Antal Dániel 8.a
Szabó Ádám 8.a
Simonyi Éva 8.a
Gengeliczky Gábor 8.a
Tőkési Karolina 8.b
Patyi Richárd 8.a

  • A Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntőjén 2. helyet ért el, ezzel 1 ponttal maradt le az országos versenyről a 8.b osztály csapata, név szerint:

Kovács Anett
Tőkési Karolina
Kunzer Regina

          A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójában (ahol évfolyamonként sok száz tanuló vett részt)

 

Weiner Zoltán 8.b a 11. helyezést érte el
Tóth Réka 5.b 12. hely
Lódi Péter 5.a 14. hely
Buzogány Attila 5.b 18. hely
Takács Róbert 5.b 21. hely

A Gordiusz Matematikaverseny megyei fordulójában:

Molnár Imre 10.a  9. hely
Pejó Balázs 11.a  9. hely
Gyebrószki Gergely 12.c  5. hely

Csapatban megyei 1. helyezést ért el:

Biró Loránd 10.b
Bernát Balázs 10.b
Horváth László 10.b

Továbbá:

Tóth Ádám 12.a   a matematika OKTV 2. fordulójában nyújtott teljesítményéért
Szarka Ákos 10.a  informatika OKTV programozás kategóriában a 2. fordulóban nyújtott teljesítményéért
Herman Attila 11.b  a földrajz OKTV 2. fordulójában elért eredményéért
Keresztény Zsófia 11.b  a Kazinczy-versenyen megyei 3. helyezést ért el
Debreceni Laura 12.a  az irodalom OKTV 2. fordulójában elért eredményéért
Rajna Renáta 9.b  az iskolai március 15-i műsoron végzett kiemelkedő munkájáért
Lakics Fruzsina 12.b az iskolai március 15-i műsoron végzett kiemelkedő munkájáért
Szabó Bence 11.b és Rusznyák Dániel 10.a  a Batthyány Kázmér Tudományos Napokon a technikai háttér biztosításáért
Munkácsi Imre 12.b  a Tudományos Napokon a szervezésben nyújtott segítségéért és önálló program szervezéséért
Gál Anna 8.a  a Tudományos Napokon látott saját előadásáért
Zelei Ágnes és Husovszky Judit 11.c  a Tudományos Napokon látott saját előadásukért
Gulyás Borbála és Walter Alexandra 9.c a Kázmér-bálon és a március 15-i műsorban végzett kiemelkedő munkájukért
Szilágyi Attila 12.b az Isi-ász leköszönő szerkesztője, aki az idei tanévben alapjaiban reformálta meg az újságot
Horváth Dániel 10.a  tehetségével, segítőkészségével és talpraesett magatartásával megmentette az iskolai március 15-i műsort, amikor helyettesítette a hirtelen megbetegedő Nemes Nagy Anita tanárnőt

 

Tantestületi dicséretben részesült:

            • o Szlama Dorottya 5.a kardvívó, Országos Diákolimpián csapatban elért 1. helyezéséért
              o
               Nagy Noémi 5.a országos és megyei atlétikaversenyeken összesen 4 alkalommal szerzett dobogós helyezéseiért
              o
               Durbák Fruzsina 5.a  Orka Kupa országos szinkronúszó versenyen elért 1. helyezéséért
              o Tomin Márton 7.b  Országos Szabadfogású Birkózóversenyen elért 1. helyezésért és Területi Diákolimpián elért 1. helyezésért
              o Szendrői László 9.b teniszező a 16 éven aluliak Fedettpályás Magyar Bajnokságán egyéni 3. helyért, párosban szerzett 2. helyért
              o Ivanics Lilla 9.b
              o  ritmikus gimnasztikában a Pest Megyei Diákolimpián elért 2. helyezéséért
              o  a Hegyvidék Modern Tánc Magyar kupán elért 2. helyezéséért
              o  Országos Showtánc versenyen elért 5. helyezéséért
              o  az iskolánkban rendezett március 15-i emlékműsor szervezésében való aktív közreműködéséért
              o Schuszter Andrej 12.b Ashihara Karate Gálán Junior kategóriában országos 1. helyért
              o
               Pukánszky Alexandra 7.b a Nyelvünkben élünk megyei versenyen 4. helyezést ért el, a Simonyi Zsigmond megyei helyesírási versenyen 2. lett
              o Kabai Máté 7.b a Kazinczy-verseny országos döntőjében bronzérmet kapott 
              o
               Kenesei Mária 9.c az Implom József helyesírási verseny országos döntőjében 9. lett
              o Törő Zsuzsanna 12.a az irodalom OKTV országos döntőjében elért eredményéért
              o Mit ránk hagytak a századok történelem verseny országos döntőjében
              o    7. helyezést elért 10.a osztályos csapat tagjai:
              Mészáros Nikolett
              Harmat Levente
              Horváth Dániel
              o    9. helyezést elért csapat tagjai:
              Póth Antal 10.a
              Tőkési Sándor 10.a
              Kitzinger Tamás 10.b
              Matula Gábor 10.b 
              o
               Ender Alexandra 11.c a Francia Intézetben rendezett Frankofón dalok versenyének országos döntőjében elért sikeréért
              o György Hunor 12.b matematikából, fizikából és kémiából is az OKTV megyei fordulójába jutott és ott kiemelkedő teljesítményeket nyújtott