Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:
december 20-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…
Középfokú nyelvvizsgát tett eszperantó nyelvből:
- o Unyi Regina 12. a
Középfokú nyelvvizsgát tett német nyelvből:
- o Csabai Erika 10. c
o Szeltner Petra 10. c
o Gálos Bettina 11. a
o Szabó Dávid 12. a
o Agárdi Sándor 12. b
o Mersits László 12. b
Középfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:
- o Bartha Hajnal 10. b
o Nemecz Balázs 12. a
A Művészeti esten nyújtott kiemelkedő teljesítményükért dicséretben részesülnek a következő osztályok.:
5.a, 5.b, 6.b, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b, 9.c, 10.a, 10.b, 10.c, 11.b, 11.c
Igazgatói dicséretben részesül az adventi időszakban nyújtott szorgalmas munkájáért minden egyes kórustag.
Igazgatói dicséretben részesült:
o A Bolyai János matematika csapatverseny területi döntőjében iskolánk két csapata is szép eredményt ért el. 5. helyen végeztek az 5. a osztály diákjai:
o Schultz Nóra
o Juhász Tekla
o Ivanics Barbara
o Kulcsár Henrietta
o 3. helyen végzett a 8. b osztály csapata:
o Tomin Márton
o György Csilla
o Kovács Péter
o Allaga László
o Póth Antal (11. a) a Pest megyei matematikaverseny döntőjében elért 5. helyért
o Dominquez Levente (11. c) a Pest megyei matematikaverseny döntőjében elért 8. helyért
o Hermann Attila (12. b) a Pest megyei matematikaverseny döntőjében elért 9. helyért
o Hajdú Eszter (6. a) a makádi területi szavalóversenyen elért 2. helyért
o Hoffer Barbara (6. a) városi rajzpályázaton elért 2. helyezéséért
o Mánhoffer Fanni (6. b) városi rajzpályázaton elért 3. helyezéséért
o Balogh Boglárka (6. b) városi rajzpályázaton elért 3. helyezéséért
o Ivanics Barbara (5. a) ritmikus gimnasztikában a Minorex kupán karikával és szabad gyakorlattal elért 1. helyezéséért
o Bancsi Eszter (6. b) akrobatikus rock and roll budapesti területi pontszerző versenyen elért 1. helyért és a Budapest Open versenyen elért 1. helyért.
o Török Réka (7. b) kardvívónk a Budapest Bajnokságon elért 8. helyért és a Csata DSE 2007 versenyen elért 6. helyért
o György Csilla (8. b) a makádi területi szavalóversenyen elért 3. helyért
o A péntek esti izomláz szervezésében és lebonyolításában végzett munkájáért
o Pinczés Róbert 8. b
o Rusznyák Dániel 11. a
Igazgatói dicséretben részesülnek a Művészeti esten nyújtott kiemelkedő teljesítményükért:
5. a:
o Bíró Milán (szereplő)
o Eőry Viktória (szereplő)
o Fazekas Laura (szereplő)
o György Virág (szereplő)
o Ivanics Barbara (szereplő)
o Kulcsár Henrietta (szereplő)
o Palásti Petra (szereplő)
o Sallai Andrea (szereplő)
5. b
o Láng Eszter (szereplő)
o Székely László (szereplő)
o Sándor Bernadett (szereplő)
o Svajka Szevil (szereplő)
6. b
o Bancsi Eszter (szereplő)
o Balla Péter (szereplő)
o Veres Eszter (szereplő)
7. a
o Jancsovics Áron (szereplő)
o Darabos Rózsa (szereplő)
o Keresztény Júlia (szereplő)
o Szabó Veronika (szereplő)
o Pongrácz Dániel (technikus)
o Zsubori Eszter (szereplő)
7. b
o Beniczky Nikolett (szereplő)
o Péter Petra (szereplő)
8. a
o Mics Eszter (szereplő)
o Ács Nóra (szereplő)
9. a
o Studer Bence (technikus)
9. b
o Balázs Dóra (szereplő)
10. a
o Ivanics Lilla (szereplő)
o Rajna Renáta (szereplő)
10. b
o Koruhely Ákos (műsorközlő, szereplő)
o Frankó Petra (szereplő)
o Kecskeméti Ádám (szereplő)
o Fáki László (szereplő)
10. c
o Benics Tamás (technikus)
11. b
o Fekete Balázs (zenekar)
o Budai Péter (zenekar)
o Hannah Kriegler (szereplő)
11. c
o Poór Bettina (szereplő)
o Rukkel Veronika (szereplő)
12. a
o Varga Zsófia (szereplő)
o Kenesei Ferenc (szereplő)
12. b
o Keresztény Zsófia (szereplő)
12. c
o Ender Alexandra (szereplő)
Tantestületi dicséretben részesült:
o A Bolyai János matematika csapatverseny országos döntőjében 14. helyet szerzett a 7. a osztály csapata:
o Palásti Dorottya
o Pongrácz Dániel
o Szentesi László
o Tarsoly Lajos
o A Batthyány Lajos és kora történelemverseny országos döntőjében iskolánk csapata a 4. helyen végzett:
o Póth Antal (11. a)
o Matula Gábor (11. b)
o Gelencsér László (12. a)
o Horváth László (11. b) a Pest megyei matematikaverseny döntőjében elért 2. helyért
o Molnár Imre (11. a) a Pest megyei matematikaverseny döntőjében elért 1. helyért
o A Művészeti esten technikusként nyújtott kiemelkedő teljesítményükért:
o Gere Dániel (9. b)
o Rusznyák Dániel (11. a)
o Szabó Bence (12. b)
o Bujtor Xénia (7. b) ritmikus gimnasztika Országos Bajnokságon 3 kategóriában (karika, labda, összetett) elért 1. helyezéseiért
o Gelencsér Bence (8. a) kardvívó az Országos West End Kupa csapatversenyen elért 3. helyért és Pest megyei versenyen elért 8. helyért
o Szlama Ákos (6. a) kardvívó az Országos West End Kupa csapatversenyen elért 3. helyért, Sárvár Thermál Welness Kupán elért egyéni 3. helyért és a Budapest Bajnokságon elért egyéni 3. helyért
o Ács Nóra (8. a) országos táncversenyeken elért kimagasló eredményeiért: III. Kolibri kupa 3. hely, III. Sziluett kupa 2. hely, IV. Gizella kupa 1. hely és Lászlóvill kupa 1. hely
o Tomin Márton (8. b) Szegeden országos szabadfogású birkózóversenyen elért 1. helyért, pécsi Nemzetközi kötöttfogású ISOTEQ kupán elért 2. helyért és országos kötöttfogású magyar bajnokságon, Karcagon elért 3. helyért
o Szendrői László (10. b) Izraelben az Európai Tenisz Szövetség 16 éven aluli európai versenyén elér 1., 2. és 3. helyezéseiért. (Így az európai ranglista 20 helyén áll.)
o Blank Dóra (11. b) western-lovas Országos Bajnokságon elért 3-szoros 1. helyért és egy 2. helyért. A 2007. évi teljesítménye alapján Cody nevű lovával 2 kategóriában 1. helyezett, Donna nevű lovával 2 kategóriában 1. helyezett, 1 kategóriában 2. helyen végzett
o Laszák Zoltán (11. b) a XI. Tököl Kupa nemzetközi kick-box versenyen 2. helyezést ért el