AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2007/2008/3)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

február 20-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

 

 

Igazgatói dicséretben részesült:

 

Középfokú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

  • o Fodor Melinda 10. a
    o Hajnal Erik 10. a

Középfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

  • o Bácskai Réka 10. c
    o Vancsura Petra 12. a
    o Kovács Zsófia 12. a
    o Unyi Regina 12. a
    o Farkas Fanni 12. a

Középfokú nyelvvizsgát tett francia nyelvből:

  • o Németh Noémi 12. b
    o Simonyi Erzsébet 12. b
    o Galambos Máté 12. b
    o Szalay Péter 12. b

 

Versenyeredmények alapján:

Molnár Imre (11. a) a matematika OKTV 2. fordulójában nyújtott teljesítményéért.
Horváth László (11. b) a matematika OKTV 2. fordulójában nyújtott teljesítményéért.
Szász Júlia (6. b) a Kazinczy-verseny területi döntőjében 1. helyezést ért el és a ráckevei szavalóversenyen különdíjat kapott.
Nemes Luca (6. b) a Kazinczy-verseny területi döntőjében különdíjat kapott.
Nagy Zsófia (7. a) a Kazinczy-verseny területi döntőjében 2. helyezést ért el.
Veres Eszter (6. b) a ráckevei szavalóversenyen elért 2. helyért.
Czeglédy Flóra (6. b) a ráckevei szavalóversenyen elért 3. helyért.
Bartos Mátyás (6. b) a ráckevei szavalóversenyen különdíjat kapott.
Sümegi Zsuzsanna (8. a) a ráckevei szavalóversenyen elért 2. helyért.
Balázs Dóra (9. b) a ráckevei szavalóversenyen elért 2. helyért.
Poór Bettina (11. c) a ráckevei szavalóversenyen elért 1. helyért.
Kovács Nóra (11. c) a ráckevei szavalóversenyen elért 3. helyért.
Ivanics Barbara (5. a) a II.Crystal Kupa Ritmikus gimnasztika versenyen elért 1. helyezéséért.
Seidner Benjamin (8. b) Országos Keresztrejtvényfejtő Bajnokságon elért 2. és 4. helyért.

 

Tantestületi dicséretben részesült:

Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:
Bak Roland 12. b
Hochrein Ákos 12. b

Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:
Szentesi Annamária 11. a

A Gloria Victis Kárpát-medencei történelemverseny döntőjében iskolánk csapata 8. helyezést ért el:
Matula Gábor 11. b
Mészáros Nikolett 11. a
Póth Antal 11. a

A Vass Albert emlékversenyen megzenésített vers kategóriában országos 1. helyezést ért el:
But Enikő 9. a
Fekete Balázs 11. b

Laszák Zoltán 11. b a Nyílt Nemzetközi Kempo Kupán 1. helyezést ért el.
Bernát Balázs 11. b országos Rubik-kocka versenyen vakonkirakás kategóriában 1. helyezést ért el.