AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (08/09/2)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

december 19-én, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 


 

Igazgatói dicséretben részesült: 

Középfokú, C tipusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

• Kontha Rebeka (11. b)
• Szmok Gábor (11. c)
• Hégner Noémi (10. a)
• Kollár Viktória (10. a)
• Kovács Adrienn (10. c)

Bolyai matematika csapatversenyen 5. helyezést ért el az 5. a osztály csapata:

• Macskás Dániel
• Merész Mercédesz
• Ponekker Virág
• Szoboszlai Anna

Bolyai matematika csapatversenyen 6. helyezést ért el az 5. b osztály csapata:

• Pintér Gergő
• Szépvölgyi Márió
• Vass Kristóf
• Zsubori Barnabás

A makádi szavalóversenyen

• Zeke Angéla (9. b) 1. helyezést ért el
• Szász Júlia (7. b) 2. helyezést ért el
• Horváth Flóra (9. a) 2. helyezést ért el
• Sümegi Zsuzsanna (9. a) 3. helyezést ért el

Az októbet 23-i műsor szereplői közül igazgatói dicséretben részesültek:

• Havalda Endre (11. a)
• Kristóf Dániel (11. a)
• Agócs Bence (11. a)
• Hajnal Erik (11. a)
• Szűcs Miklós (11. a)
• Bartha Hajnal (11. b)
• Becz Péter (11. b)
• Bukovszky Luca (11. b)
• Derda Sándor (11. b)
• Fáki László (11. b)
• Hadarits Flóra (11. b)
• Kecskeméti Ádám (11. b)
• Kisszékelyi Péter (11. b)
• Koruhely Ákos (11. b)
• Lilienberg Zsuzsa (11. b)
• Miklósi Ádám (11. b)
• Pölöskei Tamás (11. b)
• Székely Anita (11. b)
• Vándor Dávid (11. b)
• Csomor Tamás (12. c)
• Takaró Márk (12. c)
• Zsebők Boglárka (12. c)
• Juhász Ágnes (12. c)
• Bodnár Anett (12. c)

A Plus Budapest Nemzetközi Maraton és Futófesztiválon októberben iskolánkból 32 diák vett részt, közülük a legjobb eredményt érték el és ezért igazgatói dicséretben részesülnek:

• 3,5 km-es távon Székely László (6. b)
• 7,4 km-es távon András Vince (7. a)

A Coca-Cola Női Futógálán iskolánkból 24 lány vett részt, közülük a legjobb eredményt érte el és ezért igazgatói dicséretben részesül:

• Bukovszky Szonja (5. a)

Körzeti teremfoci diákolimpián elért eredményükért igazgatói dicséretet kapnak:

• Páldi Ferenc (8. b)
• Kós Botond (9. b)
• Pinczés Róbert (9. b)
• Heil Kristóf (10. c)
• Bereck Ádám (12. c)
• Drahos Gábor (12. c)
• Horváth László (12. b)
• Keresztes Tamás (13. c)
• Kirchner Balázs (13. c)
• Mester Ádám (13. c)

Teremfoci diákolimpián a megyei döntőben elért eredményükért:

• Gubacsi Zoltán (6. a)
• Nemes Viktor (6. b)
• Bartos Mátyás (7. b)
• Goschy Richárd (7. b)
• Páldi Ferenc (8. b)
• Pongrácz Dániel (8. a)
• Varga Balázs (8. a)
• Bajtai Zoltán (8. a)
• Szentesi László (8. a)
• Zaleczky Dániel (8. a)

A szigetszentmiklósi Ifjúsági Parlament által szervezett foci teremkupát nyert csapatunk a IV. korcsoportban:

• Páldi Ferenc (8. b)
• Szépi Szabolcs (8. b)
• Póth Máté (8. a)
• Varga Balázs (8. a)
• Sági Péter (8. a)
• Eperjesi Enikő (8. b)
• Szente Bernadett (8. b)

az V. korcsoportban:

• Kós Botond (9. b)
• Pinczés Róbert (9. b)
• Barlangi Kristóf (9. a)
• Bartos Ágnes (9. b)
• Bartos Mátyás (7. b)


Tantestületi dicséretben részesült: 

• Kenesei Mária (11. c)

Az Édes anyanyelvünk verseny országos döntőjében kapott különdíjért

A Szépen, helyesen nyelvi verseny országos döntőjében Sátoraljaújhelyen 3 csapatunk vett részt és az első 3 helyezést szerezték meg:

• Gintli Eszter (9. b)
• Hajdú Lili (9. b)
• Pukánszky Alexandra (9. b)
• Eisenbacher Kitti (9. b)

• Kiss Erika (9. b)
• Sántha Orsolya (9. b)
• Zsoldos Beatrix (9. b)
• Prekop Judit (anno 9. b)

• Szarvas Dávid (9. a)
• Papp Gábor (9. a)
• Darula Kamilla (9. a)
• Balázs Dorina (9. a)

A Gloria Victis Kárpát-medencei történelmi verseny országos döntőjében 2 csapatunk vett részt:
• 8. helyezést ért el a 11. c osztály csapata:

• Kenesei Mária
• Bodzán Réka
• Sándor Anna

• 9. helyezést ért el a 9. b osztály csapata:

• Hajdú Lili
• Zeke Angéla
• Bartos Ágnes

Tantestületi dicséretben részesül az október 23-i műsor diákfőszervezője, aki a szalagavató egyik főszervezője is volt: Frankó Petra 11. b osztályos tanuló.

 

   Egyéb eredmények:

A teremdekorációs verseny eredménye:

algimnázium

I. helyezett: 8. b
II. helyezett: 6. b
III. helyezett: 8. a

gimnázium

I. helyezett: 10. c
II. helyezett: 11. c
III. helyezett: 9. c