AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (08/09/3)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

február 18-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

 

 

 


I g a z g a t ó i   d i c s é r e t b e n   r é s z e s ü l t : 

Középfokú, C tipusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

• Motyovszki Nelli (9. a)
• Kunzer Regina (10. b)
• Hajnal Erik (11. a)
• Szentesi Annamária (12. a)
• Kitzinger Tamás (12. a)

Középfokú, C tipusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

• Benics Tamás (11. c)
• Matula Gábor (12. b)
• Nagy Alexandra (12. b)
• Takaró Mihály (13. c)

Középfokú, C tipusú nyelvvizsgát tett francia nyelvből:

• Tell Gabriella (12. b)
• Baravics Lilla (13. c)
• Ender Alexandra (13. c)

A Pest megyei matematikaversenyen

• 5. helyezést ért el Weiner Zoltán (10. a)
• 7. helyen végzett Dominguez Levente (13. c)
• 4. helyen végzett Horváth László (12. b)
• 7. helyen végzett Póth Antal (12. a)

A matematika OKTV 2. fordulójában nyújtott teljesítményéért

• Eszes Dávid (12. c)
• Molnár Imre (12. a)
• Horváth László (12. b)

Francia nyelvű szépkiejtési versenyen elért 4. helyezéséért

• Ender Alexandra (13. c)

A német OKTV 2. fordulójában nyújtott kiemelkedő teljesítményéért

• Kollár Nóra (11. a)

A megyei Kazinczy-versenyen több tanulónk is szépen szerepelt:

• 2. helyezést ért el Nagy Tímea (5. a)
• 3. helyen végzett Láng Eszter (6. b)
• 2. helyen végzett Szász Júlia (7. b)

A ráckevei szavalóversenyen iskolánk tanulói most is a legjobb eredményeket érték el:

• Szász Júlia (7. b): 1. hely
• Veres Eszter (7. b): 2. hely
• Horváth Flóra (9. a): 1. hely
• Csontos Katalin (9. a): 2. hely
• Sümegi Zsuzsanna (9. a): 3. hely

A megyei Implom József helyesírási versenyen

• 2. helyezést ért el Sebestyén Gabriella (10. b)
• 3. helyezést ért el Op Kornél (10. c)

Az iskolai farsangon végzett közösségi munkájukért igazgatói dicséretben részesül

• Eke Dániel (10. a)
• Fenyővári Attila (10. a)

Igazgatói dicséretben részesül továbbá

• Bukovszky Szonja (5. a) 2008-ban kajak országos versenyeken elért eredményeiért

• Faludi Nóra (5. a) és Schneider Angéla (5. b) akrobatikus Rock ’n’ Rollban Budapest Bajnokságon elért 3. helyezésükért

• Karcagi Laura (5. b) RSG Pest Megyei Döntőben elért 1. helyért

• Katona Andrea (5. b) Atlétika Budapest Bajnokságon 60 m-en és 4×200 m-es váltóban elért 4. helyért

• Durbák Fruzsina (7. a) Országos Szinkronúszó Versenyen mini páros kategóriában elért 3. helyért

• Szlama Ákos és Szlama Dorottya (7. a) kardvívásban elért eredményeikért

• Bancsi Eszter (7. b) Rock ’n’ Roll-ban elért eredményeiért

• Darabos Rózsa (8. a) Országos Go Nagydíjon szerzett 7. helyért

• Horváth Ádám (8. b) íjászatban elért eredményeiért

• Sós Tibor (10. c) asztaliteniszben elért eredményeiért


T a n t e s t ü l e t i   d i c s é r e t b e n   r é s z e s ü l t :

• Ruckel Beáta (12. a) felsőfokú C tipusú német nyelvvizsgáért

• A Georgikon Országos Tanulmányi Versenyen Nagy Máté (10. a) biológiából a döntőben a 6. helyet szerezte meg

• A Georgikon Országos Tanulmányi Versenyen Hajkus Norbert (12. b) kémiából a 3. helyen végzett

• Francia nyelvű szépkiejtési versenyen Vácon 1. helyezést ért el Keresztes Dóra (10. b)

• Francia nyelvű szépkiejtési versenyen Vácon 2. helyezést ért el Hadarits Flóra (11. b)

• Simon Adrienn Aida (5. a) a II. Realdance Nemzetközi Táncversenyen elért 1. helyért

• Ivanics Barbara (6. a) RSG Országos Bajnokságon elért 1. és 3. helyért

A 6. a osztályból 3 vívónk a Westend Országos Versenyen csapatban 1. helyezést ért el:

• Juhász Tekla
• Schultz Nóra
• Veres Panna

• Nagy Noémi (7. a) atléta Országos Serdülő Bajnokságon 80 m-es gátfutásban elért 1. helyért.

• Ács Nóra (9. a) társastáncban a Szlovákiában megrendezett Nemzetközi Táncversenyen elért 2. helyért

• Tomin Márton (9. b) Nemzetközi Kötöttfogású Birkózóversenyeken elért 1., 2. és 3. helyezéseiért

• Kovács Péter (9. b) a Magyar-Szlovák Nemzetközi Karateversenyen egyéniben és csapatban elért 1. helyért

• Pinczés Róbert (9. a) vitorlázó Nagyhajós Országos Csapatversenyben elért 1. helyért

• Zsigmond Regina (9. c) társastáncban Nemzetközi Táncversenyen elért 1. helyért

• Rajna Renáta (11. a) show táncban világbajnokságon elért 12. helyért

• Kovács Kinga (11. a) Ifjúsági Strandkézilabda Európa-bajnokságon válogatott csapatban elért 1. helyért

• Blank Dóra (12. b) westernlovaglásban 2008-ban országos bajnok lett Trail Amateur és Trail Open kategóriákban.

• Laszák Zoltán (12. b) kick-boxban elért eredményeiért: Elmű-Tököl Kupa Nemzetközi Versenyen 1. és 2. hely, magyar bajnoki döntőben 2. helyezés.