Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:
február 18-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…
I g a z g a t ó i d i c s é r e t b e n r é s z e s ü l t :
Középfokú, C tipusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:
• Motyovszki Nelli (9. a)
• Kunzer Regina (10. b)
• Hajnal Erik (11. a)
• Szentesi Annamária (12. a)
• Kitzinger Tamás (12. a)
Középfokú, C tipusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:
• Benics Tamás (11. c)
• Matula Gábor (12. b)
• Nagy Alexandra (12. b)
• Takaró Mihály (13. c)
Középfokú, C tipusú nyelvvizsgát tett francia nyelvből:
• Tell Gabriella (12. b)
• Baravics Lilla (13. c)
• Ender Alexandra (13. c)
A Pest megyei matematikaversenyen
• 5. helyezést ért el Weiner Zoltán (10. a)
• 7. helyen végzett Dominguez Levente (13. c)
• 4. helyen végzett Horváth László (12. b)
• 7. helyen végzett Póth Antal (12. a)
A matematika OKTV 2. fordulójában nyújtott teljesítményéért
• Eszes Dávid (12. c)
• Molnár Imre (12. a)
• Horváth László (12. b)
Francia nyelvű szépkiejtési versenyen elért 4. helyezéséért
• Ender Alexandra (13. c)
A német OKTV 2. fordulójában nyújtott kiemelkedő teljesítményéért
• Kollár Nóra (11. a)
A megyei Kazinczy-versenyen több tanulónk is szépen szerepelt:
• 2. helyezést ért el Nagy Tímea (5. a)
• 3. helyen végzett Láng Eszter (6. b)
• 2. helyen végzett Szász Júlia (7. b)
A ráckevei szavalóversenyen iskolánk tanulói most is a legjobb eredményeket érték el:
• Szász Júlia (7. b): 1. hely
• Veres Eszter (7. b): 2. hely
• Horváth Flóra (9. a): 1. hely
• Csontos Katalin (9. a): 2. hely
• Sümegi Zsuzsanna (9. a): 3. hely
A megyei Implom József helyesírási versenyen
• 2. helyezést ért el Sebestyén Gabriella (10. b)
• 3. helyezést ért el Op Kornél (10. c)
Az iskolai farsangon végzett közösségi munkájukért igazgatói dicséretben részesül
• Eke Dániel (10. a)
• Fenyővári Attila (10. a)
Igazgatói dicséretben részesül továbbá
• Bukovszky Szonja (5. a) 2008-ban kajak országos versenyeken elért eredményeiért
• Faludi Nóra (5. a) és Schneider Angéla (5. b) akrobatikus Rock ’n’ Rollban Budapest Bajnokságon elért 3. helyezésükért
• Karcagi Laura (5. b) RSG Pest Megyei Döntőben elért 1. helyért
• Katona Andrea (5. b) Atlétika Budapest Bajnokságon 60 m-en és 4×200 m-es váltóban elért 4. helyért
• Durbák Fruzsina (7. a) Országos Szinkronúszó Versenyen mini páros kategóriában elért 3. helyért
• Szlama Ákos és Szlama Dorottya (7. a) kardvívásban elért eredményeikért
• Bancsi Eszter (7. b) Rock ’n’ Roll-ban elért eredményeiért
• Darabos Rózsa (8. a) Országos Go Nagydíjon szerzett 7. helyért
• Horváth Ádám (8. b) íjászatban elért eredményeiért
• Sós Tibor (10. c) asztaliteniszben elért eredményeiért
T a n t e s t ü l e t i d i c s é r e t b e n r é s z e s ü l t :
• Ruckel Beáta (12. a) felsőfokú C tipusú német nyelvvizsgáért
• A Georgikon Országos Tanulmányi Versenyen Nagy Máté (10. a) biológiából a döntőben a 6. helyet szerezte meg
• A Georgikon Országos Tanulmányi Versenyen Hajkus Norbert (12. b) kémiából a 3. helyen végzett
• Francia nyelvű szépkiejtési versenyen Vácon 1. helyezést ért el Keresztes Dóra (10. b)
• Francia nyelvű szépkiejtési versenyen Vácon 2. helyezést ért el Hadarits Flóra (11. b)
• Simon Adrienn Aida (5. a) a II. Realdance Nemzetközi Táncversenyen elért 1. helyért
• Ivanics Barbara (6. a) RSG Országos Bajnokságon elért 1. és 3. helyért
A 6. a osztályból 3 vívónk a Westend Országos Versenyen csapatban 1. helyezést ért el:
• Juhász Tekla
• Schultz Nóra
• Veres Panna• Nagy Noémi (7. a) atléta Országos Serdülő Bajnokságon 80 m-es gátfutásban elért 1. helyért.
• Ács Nóra (9. a) társastáncban a Szlovákiában megrendezett Nemzetközi Táncversenyen elért 2. helyért
• Tomin Márton (9. b) Nemzetközi Kötöttfogású Birkózóversenyeken elért 1., 2. és 3. helyezéseiért
• Kovács Péter (9. b) a Magyar-Szlovák Nemzetközi Karateversenyen egyéniben és csapatban elért 1. helyért
• Pinczés Róbert (9. a) vitorlázó Nagyhajós Országos Csapatversenyben elért 1. helyért
• Zsigmond Regina (9. c) társastáncban Nemzetközi Táncversenyen elért 1. helyért
• Rajna Renáta (11. a) show táncban világbajnokságon elért 12. helyért
• Kovács Kinga (11. a) Ifjúsági Strandkézilabda Európa-bajnokságon válogatott csapatban elért 1. helyért
• Blank Dóra (12. b) westernlovaglásban 2008-ban országos bajnok lett Trail Amateur és Trail Open kategóriákban.
• Laszák Zoltán (12. b) kick-boxban elért eredményeiért: Elmű-Tököl Kupa Nemzetközi Versenyen 1. és 2. hely, magyar bajnoki döntőben 2. helyezés.