Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:
október 14-én, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…
IGAZGATÓI DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT
Angol nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:
- o Barlangi Kristóf (10. a)
o Horváth Flóra (10. a)
o Marton Marcell (10. a)
o Pölöskei Péter (10. a)
o Sümegi Zsuzsanna (10. a)
o Darula Kamilla (10. a)
o Angeli Bettina (10. b)
o Bartos Ágnes (10. b)
o Kabai Máté (10. b)
o Kovács Péter (10. b)
o Pukánszky Alexandra (10. b)
o Vámosi Péter (10. b)
o Zeke Angéla (10. b)
o Becz Lilla (10. c)
o Bék Judit (10. c)
o Csibi Chynthya (10. c)
o Eőry Noémi (10. c)
o Horváth Bálint (10. c)
o Kónya Brigitta (10. c)
o Lovas Árpád (10. c)
o Rákóczi Dorina (10. c)
o Szabó József (10. c)
o Valóczki Nikolett (10. c)
o Antal Dániel (11. a)
o Gengeliczky Gábor (11. a)
o Bodnár Sándor (11. a)
o Németh Nikolett (11. a)
o Tóth Nóra (11. a)
o Fenyővári Attila (11. a)
o Gere Dániel (11. b)
o Fülöp Ádám (11. b)
o Gergely Zsófia (11. c)
o Kollár Nóra (12. a)
o Rajna Renáta (12. a)
o Ivanics Lilla (12. a)
o Farkas Szilvia (12. b)
o Szeleczki Viktória (12. b)
o Szeltner Petra (12. c)
o Megyeri Tamás (12. c)
o Bereck Ádám (13. c)
o Bodnár Anett (13. c)
o Demeter Fanni (13. c)
o Klemencsics Diána (13. c)
Német nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:
- o Miskolczi Enikő (9. b)
o Kubik Emese (9. b)
o Bölöny Zsolt (10. c)
o Éliás Boglárka (10. c)
o Rapcsák Margit (10. c)
o Tászler Tamás (10. c)
o Nagy Ailen Anna (11. b)
o Herbay Réka (12. b)
Francia nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:
- o Rukkel Veronika (13. c)
Orosz nyelvből tett középfokú nyelvvizsgáért:
- o Balog Csilla (13. c)
A városi mesemondó versenyen elért eredményéért:
- o Kovács Kristóf (5. a): 1. helyezés
o Láng Eszter (7. b): 1. helyezés
o Gál Adrienn (5. b): 2. helyezés
o Sándor Bernadett (7. b): 3. helyezés
Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola Ferences lelkiség c. pályázatán, hitéleti kategóriában 1. helyezést ért el:
- o Csibi Chynthya 10.c
A kosárlabda-gála szervezésében és lebonyolításában nyújtott segítségéért:
- o Debreceni Gergő (9. b)
o Törőcsik Marcell (10. a)
o Kőrösi Bence (10. b)
Október 6-án este a Sárgaházban az aradi vértanúkra emlékeztünk. A városi megemlékezésen iskolánk végzős diákjai adtak színvonalas műsort. Köszönjük nekik, hogy ismét büszkék lehettünk a gimnázium tanulóira.
Név szerint a 12. a osztályból:
- o Agócs Bence
- o Szűcs Miklós
– a 12. b osztályból:
- o Bajnóczi Gabriella
- o Bartha Hajnal
- o Becz Péter
- o Bukovszky Luca
- o Derda Sándor
- o Fáki László
- o Farkas Fanni
- o Farkas Szilvia
- o Hadarits Flóra
- o Herbay Réka
- o Juhász Katalin
- o Kecskeméti Ádám
- o Kisszékelyi Péter
- o Kontha Rebeka
- o Koruhely Ákos
- o Kutrucz Emese
- o Lilienberg Zsuzsanna
- o Miklósi Ádám
- o Pölöskei Tamás
- o Rónai Tamás
- o Suszta Laura
- o Szarvas Tibor
- o Székely Anita
- o Szelecki Viktória
- o Tarsoly József
- o Török Renáta
- o Vándor Dávid
és a 13. c osztályból:
- o Takaró Márk
- o Csomor Tamás
TANTESTÜLETI DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT
Angol nyelvből tett felsőfokú, C típusú nyelvvizsgáért:
- o Fáki László (12. b)
Német nyelvből tett felsőfokú, C típusú nyelvvizsgáért:
- o Bazsó Ivett (12. a)
Az október 6-i városi műsor szervezésében és rendezésében nyújtott segítségéért:
- o Frankó Petra (12. b)