AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (10/11/3)

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:

február 18-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…

Igazgatói dicséretben részesülnek:

Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

• Zaveczky Mariann 12. a
• Pete Nóra 10. b
• Károlyi Boglárka 11. b
• Veres Borbála 10. c

Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

• Hetei Bernadett Dorisz 10.a
• Keresztény Júlia 10.a
• Nagy Dorina 10.a
• Pánczél Krisztina 10.a
• Tóth Elvira 10.a

A Kazinczy-verseny területi döntőjén elért eredményéért:

• Kovács Kristóf (6. a): 1. hely

Az OKTV II. fordulójában elért eredményéért:

• informatika: Mészáros András (13. c): 67. hely
• matematika: Weiner Zoltán (12. b): 76. hely
• matematika: Pölöskei Péter Zsolt (11. a): 82. hely

Az Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny angol nyelvi megyei döntőjén:

• Antal Márk Csaba (7. b): 3. hely
• László Márton (7. b): 4. hely
• Villányi Máté László (8. b): 6. hely
• Selmeci Bianka (7. b): 7. hely
• Méder Emese Zsófia (8. b): 11. hely
• Móri Maja (8. b): 12. hely

A Bolyai János Matematikai Tehetségkutató Versenyen elért eredményéért:

• Bege Áron (6. b): 1. helyezés

Az Országos Diák Gó-verseny közép-magyarországi regionális elődöntőjén:

• Pillmayer András (12. a): 1. helyezés

A Pest Megyei Középiskolai Matematika Versenyen elért eredményéért:

• Proksa Gabriella (12. a): 8. hely

A Ráckevei szavalóversenyen:

• Bartos Ágnes (11. b): 1. hely
• Kovács Kristóf (6. a): 1. hely
• Szász Júlia (9. b): 1. hely
• Keresztes Dóra (12. b): 2. hely
• Tarjáni Olivér (6. a): 2. hely
• Kellner Gergő (6. a): 3. hely
• Mészáros Bence Benedek (6. b): 3. hely
• Veres Eszter (9. b): 3. hely

A Szivárványhíd országos irodalmi és műveltségi levelező versenyen csapatban elért 11. helyért:

• Antal Péter 6. b
• Bodnár Patrik 6. b
• Czeglédy Levente 6. b

A Szivárványhíd országos irodalmi és műveltségi levelező versenyen egyéniben elért 7. helyért:

• Eőry Viktória 8. a

A Pest Megyei Úszó Diákolimpián elért eredményükért:

• 100 m gyorsúszás, egyéni: Schultz Anna Nóra (8. a): 3. hely
• 100 m gyorsúszás, egyéni: Bék Judit (11. c): 7. hely
• 100 m hátúszás, egyéni: Fazekas Laura (8. a): 5. hely

A Pest Megyei Úszó Diákolimpia 4×50 m gyorsváltójában 3. helyezést ért el csapatban:

• Huszár Fanni 7. b
• Fazekas Laura 8. a
• Juhász Tekla 8. a
• Schultz Anna Nóra 8. a

A Sziget Olimpia teremfoci bajnokságán 3. helyezett lett az alábbi csapat:

• Kós Botond Zoltán 11. b
• Pinczés Róbert 11. b
• Pintér Mihály 11. b
• Farkas Balázs Zoltán 10. c
• Lugosi Bence 11. b
• Székely Petra 9. b

Tantestületi dicséretben részesülnek:

Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

• Gazdik Péter László 13. c

Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

• Szentes Péter 12. a

Országos francia nyelvű novellafordító pályázaton különdíjat kapott:

• Gere Dániel 12. b

A Pest Megyei Középiskolai Matematika Versenyen elért eredményéért:

• Weiner Zoltán (12. b): 2. hely
• Pölöskei Péter Zsolt (11. a): 3. hely