Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények avagy:
február 18-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…
Igazgatói dicséretben részesülnek:
Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:
• Zaveczky Mariann 12. a
• Pete Nóra 10. b
• Károlyi Boglárka 11. b
• Veres Borbála 10. c
Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:
• Hetei Bernadett Dorisz 10.a
• Keresztény Júlia 10.a
• Nagy Dorina 10.a
• Pánczél Krisztina 10.a
• Tóth Elvira 10.a
A Kazinczy-verseny területi döntőjén elért eredményéért:
• Kovács Kristóf (6. a): 1. hely
Az OKTV II. fordulójában elért eredményéért:
• informatika: Mészáros András (13. c): 67. hely
• matematika: Weiner Zoltán (12. b): 76. hely
• matematika: Pölöskei Péter Zsolt (11. a): 82. hely
Az Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny angol nyelvi megyei döntőjén:
• Antal Márk Csaba (7. b): 3. hely
• László Márton (7. b): 4. hely
• Villányi Máté László (8. b): 6. hely
• Selmeci Bianka (7. b): 7. hely
• Méder Emese Zsófia (8. b): 11. hely
• Móri Maja (8. b): 12. hely
A Bolyai János Matematikai Tehetségkutató Versenyen elért eredményéért:
• Bege Áron (6. b): 1. helyezés
Az Országos Diák Gó-verseny közép-magyarországi regionális elődöntőjén:
• Pillmayer András (12. a): 1. helyezés
A Pest Megyei Középiskolai Matematika Versenyen elért eredményéért:
• Proksa Gabriella (12. a): 8. hely
A Ráckevei szavalóversenyen:
• Bartos Ágnes (11. b): 1. hely
• Kovács Kristóf (6. a): 1. hely
• Szász Júlia (9. b): 1. hely
• Keresztes Dóra (12. b): 2. hely
• Tarjáni Olivér (6. a): 2. hely
• Kellner Gergő (6. a): 3. hely
• Mészáros Bence Benedek (6. b): 3. hely
• Veres Eszter (9. b): 3. hely
A Szivárványhíd országos irodalmi és műveltségi levelező versenyen csapatban elért 11. helyért:
• Antal Péter 6. b
• Bodnár Patrik 6. b
• Czeglédy Levente 6. b
A Szivárványhíd országos irodalmi és műveltségi levelező versenyen egyéniben elért 7. helyért:
• Eőry Viktória 8. a
A Pest Megyei Úszó Diákolimpián elért eredményükért:
• 100 m gyorsúszás, egyéni: Schultz Anna Nóra (8. a): 3. hely
• 100 m gyorsúszás, egyéni: Bék Judit (11. c): 7. hely
• 100 m hátúszás, egyéni: Fazekas Laura (8. a): 5. hely
A Pest Megyei Úszó Diákolimpia 4×50 m gyorsváltójában 3. helyezést ért el csapatban:
• Huszár Fanni 7. b
• Fazekas Laura 8. a
• Juhász Tekla 8. a
• Schultz Anna Nóra 8. a
A Sziget Olimpia teremfoci bajnokságán 3. helyezett lett az alábbi csapat:
• Kós Botond Zoltán 11. b
• Pinczés Róbert 11. b
• Pintér Mihály 11. b
• Farkas Balázs Zoltán 10. c
• Lugosi Bence 11. b
• Székely Petra 9. b
Tantestületi dicséretben részesülnek:
Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:
• Gazdik Péter László 13. c
Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:
• Szentes Péter 12. a
Országos francia nyelvű novellafordító pályázaton különdíjat kapott:
• Gere Dániel 12. b
A Pest Megyei Középiskolai Matematika Versenyen elért eredményéért:
• Weiner Zoltán (12. b): 2. hely
• Pölöskei Péter Zsolt (11. a): 3. hely