Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények, avagy:
április 20-án, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek…
Igazgatói dicséretet kaptak:
Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:
• Katona Attila 12. b
• Kovács Ádám 12. b
• Schneck Máté Tibor 12. b
• Zsiros Petra Fanni 12. b
• Boros Dávid Sándor 13. c
• Nagy Dániel 12. b
• Totok Dóra 13. c
• Bálint Sándor Tamás 10.b
• Debreceni Gergő 10.b
• Gál Anna 12.a
• Proksa Gabriella 12.a
• Szentes Péter 12.a
Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:
• Fogarasi Vivien 10.a
• Holdonner Ágnes 10.a
• Sütő Gábor 13.c
• Ág Luca 13.c
• Bácskai Réka 13.c
• Bókkon Judit 13.c
• Farkas Noémi 11.a
• Gulyás Borbála 13.c
• Halász Flóra 11.c
• Kardos Botond 10.b
• Kovács Anita 11.c
• Kunzer Regina 12.b
• Ladányi Patrícia 12.b
• Mészáros Kitty 12.b
• Mics Eszter 11.a
• Nagy Zsuzsanna Noémi 11.c
• Ordasi Adrienn 13.c
• Pál Regina 11.a
• Páldi Ferenc 10.b
• Tóth Barnabás Zoltán 13.c
• Tóth Szabina 11.c
• Zilling Thomas 11.a
• Mészáros Kitty 12.b
• Kuli Dániel 12.b
• Kollár Viktória 12.a
Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett francia nyelvből:
• Keresztes Dóra 12.b
• Simonyi Éva Mária 12.a
• Szűcs Nikolett 12.b
• Bodzán Réka 13.c
• Bolla Szilvia Alexandra 13.c
• Kenesei Mária 13.c
• Past Mirjam 13.c
• Sándor Anna 13.c
• Szmok Gábor 13.c
• Szőczei Mónika 13.c
A Kenguru nemzetközi matematikaversenyen elért eredményéért:
• Gál Adrienn 6.b
• Czeglédy Levente 6.b
• Antal Péter 6.b
• László Gergely 5.b
• Szűcs Attila 5.b
• Csáki Edina 10.a
• Dominguez Zoltán 8.b
• Gere Dániel 12.b
• Horváth Norbert 9.b
• Katona Attila Zsolt 12.b
• László Márton 7.b
• Marsi Tamás 6.b
• Pintér Gergő 7.b
• Pölöskei Péter Zsolt 11.a
• Proksa Gabriella 12.a
A Gordiusz matematikaversenyen elért eredményéért:
• Csáki Edina 10.a
• Takács Róbert 9.b
A Less Nándor Országos Földrajzversenyen elért eredményéért:
• Tamás Gábor 8.a
• Takács Róbert 9.b
A Rácz Zsolt emlékversenyen elért eredményéért:
• Abonyi-Tóth Ádám 8.a
• Czeglédy Levente 6.b
• Dominguez Zoltán 8.b
• Pintér Gergő 7.b
• Selmeci Bianka 7.b
• Tamás Gábor 8.a
A Zrínyi Ilona matematikaversenyen elért eredményéért:
• Abonyi -Tóth Barbara 6.a
• Weiner Zoltán 12.b
• Marsi Tamás 6.b
• Bodnár Patrik 6.b
• Czeglédy Levente 6.b
• Hegyi Péter 5.b
• László Gergely 5.b
• Borsi Márton 8.b
• Selmeci Bianka 7.b
• Weiner Zoltán Bendegúz 8.b
A Zrínyi Ilona matematikaversenyen csapatban:
6. évfolyamon elért 1. helyezéséért:
• Bege Áron 6.b
• Abonyi-Tóth Barbara 6.a
• Marsi Tamás 6.b7. évfolyamon elért 1. helyezéséért:
• László Márton 7.b
• Selmeci Bianka 7.b
• Antal Balázs Csaba 7.b8. évfolyamon elért 2. helyezéséért:
• Dominguez Zoltán 8.b
• Weiner Bendegúz 8.b
• Borsi Márton 8.b
A Ráckevei szavalóversenyen különdíjat kapott:
• Kovács Kristóf (6.a)
• Kellner Gergő (6.a)
• Sándor Bernadett (8.b)
A városi szavalóversenyen elért eredményéért:
• Bartos Ágnes 11.b
• Láng Eszter 8.b
• Mészáros Bence Benedek 6.b
• Sándor Bernadett 8.b
• Sümegi Zsuzsanna Mária 11.a
• Szász Júlia 9.b
A Simonyi helyesírási verseny megyei döntőjében elért 4. helyezéséért:
• Abonyi-Tóth Barbara (6. a)
A Bendegúz anyanyelvi versenyen elért eredményükért:
• Eőry Viktória 8.a
• Palásti Petra 8.a
Az Alkony városi irodalmi versenyen elért eredményükért:
• Balogh Boglárka 9.b
• Vajda Vivien 10.a
A Teleki Pál országos földtan-földrajzversenyen elért megyei 10. helyezéséért:
• Antal Márk Csaba 7. b
A József Attila leány röplabda kupán elért eredményeiért:
III. korcsoportban:
• Kántor Kata 5.a
• Kántor Lili 5.a
• Borbély Enikő Julianna 6.a
• Firnigl Nikolett 5.b
• Hajdu Viktória 7.b
• Hidvégi Dorottya 6.b
• Igonda Réka 6.b
• Kopasz Ágota 5.a
• Selmeci Bianka 7.b
• Varga Anett Zsuzsanna 6.b
• Varga Eszter Gyöngyvér 6.b
IV. korcsoportban:
• Borbély Enikő Julianna 6.a
• Daróczi Tünde Ivett 8.b
• Hidvégi Dorottya 6.b
• Huszár Fanni 7.b
• Kopasz Ágota 5.a
• Ponekker Gabriella Virág 7.a
• Varga Anett Zsuzsanna 6.b
• Varga Eszter Gyöngyvér 6.b
• Varga Réka Zsófia 7.b
• Zaveczky Melinda 7.a
A Pest megyei lány röplabda diákolimpia megyei elődöntőjén elért eredményéért:
• Balatoni Alexa 6.b
• Borbély Enikő Julianna 6.a
• Daróczi Tünde Ivett 8.b
• Hidvégi Dorottya 6.b
• Huszár Fanni 7.b
• Kopasz Ágota 5.a
• Varga Anett Zsuzsanna 6.b
• Varga Eszter Gyöngyvér 6.b
• Zaveczky Melinda 7.a
• Varga Réka Zsófia 7.b
A Pest megyei röplabda diákolimpia megyei bajnokságán elért eredményéért:
• Debreceni Kitti Lucia 5.b
• Balatoni Alexa 6.b
• Borbély Enikő Julianna 6.a
• Hajdu Viktória 7.b
• Hidvégi Dorottya 6.b
• Igonda Réka 6.b
• Kopasz Ágota 5.a
• Petrikó Emese Panna 7.b
• Varga Anett Zsuzsanna 6.b
• Varga Eszter Gyöngyvér 6.b
A Pest megyei középiskolai amatőr leány röplabdabajnokságon (VI.korcsoport) elért eredményéért:
• Andrási Katinka 10.b
• Darabos Rózsa 10.a
• Fáki Anna 12.c
• Halmai Luca Adél 12.c
• Kollár Viktória 12.a
• Raffay Dóra 12.c
• Szekrényes Katalin 9.c
• Varga Karolina 11.c
A Pest megyei kosárlabdabajnokságon elért eredményéért:
• Bege Áron 6.b
• Dominguez Zoltán 8.b
• Fábián Gergely 8.b
• Hostya Béla Ferenc 8.a
• Kellner Gergő 6.a
• Kiss Máté 8.a
• Nagy Kristóf 8.b
• Petrikó Péter Dániel 8.a
• Rácz Tamás 8.a
• Rad Benjámin József 7.a
• Sárácz Valter 8.b
• Székely László 8.b
• Székely Tamás 7.b
A 26. T-home Vivicittá Városvédő futáson elért eredményükért:
• Antal Balázs Csaba (7. b): 3,5 km-en 16. hely
• Zsubori Barnabás (7. b): 6,5 km-en 21. hely
A Batthyány Kázmér Tudományos Napokon a kávéház szervezéséért:
• Bartucz Virág 11.a
• Motyovszki Nelli 11.a
• Kiss Erika 11.b
• Eisenbacher Kitti 11.b
A Batthyány Kázmér Tudományos Napokon technikusi munkájáért:
• Benics Balázs 9.c
• Gere Dániel 12.b
• Horváth Bálint 11.c
• Sárácz Valter 8.b
Modellezőversenyen kapott különdíjáért:
• Szilágyi Marcell 7. b
Tantestületi dicséretben részesültek:
Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:
• Nagy Máté 12. a
• Antal Dániel Krisztián 12.a
• Gengeliczky Gábor 12.a
A német nyelvi OKTV döntőjén elért 27. helyezéséért:
• Szentes Péter 12. a
A magyar nyelvi OKTV döntőjén elért eredményéért:
• Csontos Katalin (11.a): 13. hely
• Lukács Vivien (12.c): 24. hely
• Pukánszky Alexandra (11.b): 23. hely
A Szilárd Leó atomfizikaversenyen elért eredményéért:
• Kiss Dávid 11.c
• Pölöskei Péter Zsolt 11.a
• Takács Róbert 9.b
• Weiner Zoltán 12.b
A Jedlik Ányos fizikaversenyen elért eredményéért:
• Abonyi-Tóth Barbara 6.a
• Bege Áron 6.b
• Boldis Bercel 5.b
• Czeglédy Levente 6.b
• Gyergyói Máté Mihály 5.b
• Korek György 5.a
• Szlama Vilmos 5.a
A Bocskay Byte országos informatikaversenyen elért eredményéért:
• Fáki Anna (12. c): 4. hely
• Gulyás Borbála (13. c): 2. hely
A Nemes Tihamér informatikaversenyen elért eredményéért:
• Abonyi-Tóth Ádám (8. a): 30. helyezés
A Kazinczy-versenyen elért eredményéért:
• Eőry Viktória (8. a): 1. hely
• Walter Alexandra (13. c): különdíj
A Kenguru nemzetközi matematikaversenyen elért eredményéért:
• Bege Áron (6. b): 7. hely
• Gulyás Borbála (13. c): 2. hely
Országos Go-versenyen elért eredményéért:
• Szépvölgyi Márió (7. b): 2. hely
A Batthyány Kázmér Tudományos Napokon technikusi munkájáért:
• Szentes Péter (12. a)
• Benics Tamás (13. c)
Az Országos Diákszínjátszó Fesztiválon kapott különdíjáért:
• Bartos Ágnes 11.b
• Havalda Bence 12.b
• Heil Kristóf Mihály 12.c
• Kovács Ádám 12.b
• Schwarz Lilla Alida 11.b
• Sebestyén Gabriella 12.b
• Varga Simon Kristóf 12.c
• Varga Virág Anna 7.b
• Zeke Angéla Mária 11.b