AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2011/2012 1.)

Hands Applauding

 

Aktuális nyelvvizsga- és versenyeredmények, avagy:

november 29-én, az iskolagyűlésen dicséretben részesültek:

 

 

Igazgatói dicséretet kaptak:

Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

• Sándor Bernadett 9.b
• Szente Bernadett 11.b
• Benedek Álmos 10.b
• Kircsák Zalán 10.b
• Szabó Brigitta 10.b
• Nemes Luca 10.b
• Eőry Dávid 10.b
• Patkó Dóra 10.b
• Antal Lilla 10.c
• Baráti Anikó 10.c
• Fegyveres Máté 10.c
• Halász Kinga 10.c
• Haszon Dávid 10.c
• Jakab Rita 10.c
• Kasza Ilona 10.c
• Kollár Dorottya 10.c
• PatkóGábor 10.c
• Tarsoly Gergely 10.c
• Pásztor Adrienn 11.c
• Farkas Noémi 12.a
• Mics Eszter 12.a
• Szele Bálint 12.a

Középfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

• Bíró Milán 9.c
• Eőry Viktória 9.c
• Bartha Patrícia 10.c
• Bíró György Ádám 10.c
• Bolla Martin 10.c
• Cseh Gergely 10.c
• Dósa Nikolett 10.c
• Gere Máté 10.c
• Hegedűs Dávid Áron 10.c
• Horváth Ádám 10.c
• Jávori Levente 10.c
• Kiss Nikolett 10.c
• Nagy Boglárka 10.c
• Papp Sára Anikó 10.c
• Schönek Júda Efraim 10.c
• Kovács Péter 11.c
• Nagy Bence 11.c
• Cseke Csenge 11.c
• Rácz Lili 11.c
• Tímár Bernadett 11.c
• Csengeri Krisztina 11.c
• Hudák Péter 11.c
• Péter Petra 11.b
• Szentesi Gréta 11.b
• Érckövi Zsófia 11.b
• Bálint Tímea 11.b
• Sziklai Vivien 12.c
• Papp Gábor 12.a
• Lengyel Zsombor 13.c
• Bányai Délia 10.a
• Németh Dorottya 9.a
• Juhász Tekla 9.a

A Bolyai matematikaversenyen elért eredményéért:

• Abonyi-Tóth Barbara 7.a
• Kruchió Tímea 7.a
• Rédey Zsófia 7.a
• Balázsi Boglárka 7.a
• Demeter Martin 7.b
• Popgeorgiev Kirill 7.b
• Szabó Bence 7.b
• Uri-Kovács Dániel 7.b
• Gál Adrienn 7.b
• Gera Anna 7.b
• Varga Eszter 7.b
• Antal Péter 7.b
• Hidvégi Dorottya 7.b
• Varga Anett 7.b
• Pintér Gergő 8.b
• Szépvölgyi Márió 8.b
• Vass Kristóf 8.b
• Zsubori Barnabás 8.b

A Benedek Elek mesemondó versenyen elért eredményéért:

• Tarjáni Olivér 7.a – I. hely
• Elek Sándor 5.b – II. hely

A Liszt Ferenc műveltségi vetélkedőn csapatban elért 2. helyezéséért:

• Antal Balázs 8.b
• Csepregi Balázs 8.b
• Kulik Bence 8.b
• Pintér Gergő 8.b
• Vass Kristóf 8.b
• Zsubori Barnabás 8.b

Az október 23-i műsoban végzett munkájáért:

• T. Nagy Brigitta 11.b
• Török Réka 11.b
• Szentesi Gréta 11.b
• Angler Zsolt 11.b
• Keresztény Júlia 11.a
• Darabos Rózsa 11.a
• Balogh Nikolett 11.a
• Nagy Zsófia 11.a
• Bajtai Zoltán 11.a
• Szabó Veronika 11.a
• Hetei Bernadett 11.a
• Zsigmond Regina 12.c
• Nagy Zsuzsanna 12.c
• Becz Lilla 12.c
• Kiss Dávid 12.c
• Horváth Szimonetta 12.c
• Eőry Noémi 12.c
• Csibi Chynthya 12.c

Megyei akrobatikus rock’n’roll versenyen elért eredményéért:

• Kócza Enikő 7.a
• Pál Enikő 7.a

 

Tantestületi dicséretben részesültek:

Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett angol nyelvből:

• Tornyossy Szofia 13.c

Felsőfokú C típusú nyelvvizsgát tett német nyelvből:

• Palásti Petra 9.a

A Vermes Miklós nemzetközi fizikaversenyen elért eredményéért:

• Takács Róbert 10.b

Az Árpád fejedelem informatikaversenyen elért eredményéért:

• László Márton 8.b – I. hely
• Sámson Gábor 8.b – II. hely
• Szépvölgyi Márió 8.b – III. hely

A Bolyai matematika csapatverseny országos döntőjén elért III. helyezéséért:

• Bege Áron 7.b
• Bodnár Patrik 7.b
• Czeglédy Levente 7.b
• Marsi Tamás 7.b

Az október 23-i műsorban végzett munkájáért:

• Éliás Boglárka 12.c
• Vajda Vivien 11.a

Akrobatikus rock’n’roll világbajnokságon elért eredményéért:

• Csesztregi Fanni 6.b
• Faludi Réka 6.a
• Faludi Nóra 8.a
• Schneider Angéla 8.b
• Fodor Brigitta 9.c
• Rusz Anett  7.a
• Bancsi Eszter 10.b

Sport- és egyéb eredményeiért:

• Szabó Veronika 11.a  – országos orgonaversenyen elért ezüst fokozatért
• Rédey Zsófia 7.a – nemzetközi kardvívó Reménység körversenyen elér 8. helyezéséért
• Szilágyi Marcell 8.b – országos serdülő makettezőversenyen szerzett 1-2. helyezéséért
• Karcagi Laura 8.b – 10 tánc bajnoka versenyen elért 1. helyezéséért
• Zsigmond Regina 12.c – nemzetközi társastáncversenyeken elért 1-2-3. helyezéséért
• Kiss Evelin 7.a – nemzetközi show-tánc versenyeken elért 1. helyezéséért
• Harmathy Balázs 7.a – nemzetközi judo versenyen elér 2. helyezéséért
• Henczi Richárd 7.a – nemzetközi futballkupán csapatban elért 1. helyezéséért
• Czeglédy Levente 7.b – nemzetközi focitornán csapatban elért 1. helyezéséért
• Komenda Dorottya 5.b – versenytánc országos bajnokságon párosban elért 4. helyezéséért
• Rónay Ádám 9.b – fedettpályás 2 km-es országos felnőtt bajnokságon elért 3. helyezéséért
• Krizsán Gyula 5.b – országos kajak versenyeken elért 1-2-3. helyezéséért
• Hetei Bernadett 11.a – országos Fit Kid versenyen csapatban elért 1. helyezéséért
• Bege Áron 7.b – országos sakkbajnokságon elért 10. helyezéséért
• Tomin Márton 12.b – országos és nemzetközi birkózó bajnokságokon elért 1-2-3-4. helyezéséért
• Kovács Péter 12.b – országos karate Light-contact versenyen elért 2. helyezéséért
• Eőry Viktória 9.c – nemzetközi énekversenyeken elért 1. helyezéséért