Kategória: 2005/2006-os tanév eredményei

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2005/06/4)

A legfrissebb versenyeredmények:

 

 

 

 

♦ A Lóczi Lajos Országos Középiskolai Földrajzi Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott Tóth Dorottya (9. b)
(felkészítő tanár: dr. Pető László)

♦ A Városi vers- és prózamondó versenyen elért eredményeink:

  • 5-6. évfolyam

» vers kategória:
Vámosi Péter (6. b): 2. helyezés
» próza kategória:
Kabai Máté (6. b): 2. helyezés

  • 7-8. évfolyam

» vers kategória:
Balázs Dóra (7. b): 1. helyezés

  • 9-12. évfolyam

» vers kategória:
Timel Barbara (9. a): 1. helyezés
Lakics Fruzsina (11. b): 2. helyezés
Mikulik Péter (11. a): 2. helyezés

(felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária)

–   –   –   –   o   –   –   –   –   –

Vívás hírek:

A Diákolimpián gimnáziumunk csapata 1. helyezést ért el. A csapat tagjai:

Pejó Balázs (10. a)
Gelencsér László (10. a)
Gelencsér Bence (6. a)

A versenyzőknek és tanáraiknak gratulálunk, további eredményes küzdelmet kívánunk!

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2005/06/3)

A legfrissebb versenyeredmények:

 

 

 

 

♦ A Hevesy György Országos Kémia Verseny megyei fordulóján 5. helyezést ért el György Csilla (6. b)

♦ A Nemes Tihamér Országos Programozó Verseny döntőjébe jutott Bíró Loránd (9. b)
(felkészítő tanár: Baranyi Gabriella)

♦ Az Arany János Országos Balladamondó Versenyen 3. helyezést ért el Lakics Fruzsina (11. b)
(felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária)

♦ Az Anyám fekete rózsa Szavalóverseny országos döntőjébe jutott Timel Barbara (9. a) és Balázs Dóra (7. b)
(felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária)

♦ Az Öveges József Fizikaverseny megyei fordulójába jutottak: Hegyi Ferenc (8. a), Pölöskei Tamás (8. b), Tarsoly József (8. b), Herbay Réka (8. b), Szendrői László (8. b)
(felkészítő tanár: Bülgözdi László)

–   –   –   –   o   –   –   –   –   –

Vívás hírek:

Noseda Tamás (11. a) kadet magyar bajnok, junior 3. helyezett,

Gelencsér László (10. a) kadet 5.,

Mikulik Júlia (9. b) kadet 8., junior 7.,

Nagy Zsófia (10. b) kadet 5.

Csapatban:

kadet férfi 2. helyezett: Noseda Tamás (11. a) , Gelencsér László, Molnár Péter, Pejó Balázs (10. a)

junior férfi 3. helyezett: Noseda Tamás, Gelencsér László

Szépen szerepeltek még: Herbay Réka (8. b), Lilienberg Zsuzsanna (8. b), Török Réka.

 

A versenyzőknek és tanáraiknak gratulálunk, további eredményes küzdelmet kívánunk!

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK (2005/06/2)

A  l e g f r i s s e b b    v e r s e n y e r e d m é n y e k:

 

 

 

A Varga Tamás Matematika Verseny 2. fordulójába jutott:

* Proksa Gabriella 7. a

(felkészítő tanár: Tóth Lászlóné)

* Kovács Anett 7. b
* Katona Attila 7. b
* Weiner Zoltán 7. b

(felkészítő tanár: Rimóczi Anna)

 

A “Mit ránk hagytak a századok” történelmi vetélkedő középdöntőjébe jutott csapatok:

* Mészáros Nikolett, Póth Antal, Raffay Kristóf (9. a)
* Horváth Dániel, Kitzinger Tamás, Tőkési Sándor (9. a)

(felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária)

* Keresztény Zsófia (10. b), Domonyi Krisztina, Unyi Regina (10. a)

(felkészítő tanár: Hajdú Zsoltné)

 

A versenyzőknek és tanáraiknak gratulálunk, további eredményes küzdelmet kívánunk!

AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK…

… avagy:

l e g f r i s s e b b    v e r s e n y e r e d m é n y e k:

 

 

 

Az OKTV 2. fordulójába jutott:

♦ angol nyelv: Zou Ye, Horváth Gergő, Spitzer Dániel (12. b)
(felkészítő tanár: Jakab Ildikó)

♦ matematika: Sepsi Róbert (12. b)
(felkészítő tanár: Székely László)

♦ francia nyelv: Koósz Ágnes (12. b)
(felkészítő tanár: Rizmayerné Márkus Edit)

♦ magyar nyelv: Debreceni Laura (12. a)
(felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária)

♦ fizika: Sepsi Róbert (12. b)
(felkészítő tanár: Juhász Róbert)

–   –   –   –   o   –   –   –   –   –

Pest Megyei Matematika Versenyen

♦ a 9. évfolyamon Molnár Imre 1. helyezést, Póth Antal 5. helyezést ért el
(felkészítő tanár: Herbayné Dudás Éva),

♦ a 11. évfolyamon György Hunor 3. helyezést ért el
(felkészítő tanár: Szerticsné Pinczés Mária).

–   –   –   –   o   –   –   –   –   –

Az Arany János Balladamondó Verseny országos döntőjébe jutott

Lakics Fruzsina (11. b)
(felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária)

A versenyzőknek és tanáraiknak gratulálunk, további eredményes küzdelmet kívánunk!