Kategória: 2013/2014-es tanév eredményei

NYELVVIZSGÁK – JÚNIUS (2)

A júniusi vizsgaidőszakban középfokú nyelvvizsgát szerzett diákjaink névsora a továbbiakban olvasható.
Gratulálunk! 
Név Osztály  Eredmény  Nyelv
Antal Lilla Boglárka 12.c C Német
Bálint Patrik 9.ny C Német
Baráti Anikó 12.c C Német
Becz Laura 9.ny C Német
Benke Dóra 11.a B Német
Bodnár Balázs 9.b C Angol
Bogdan Alexandra 9.ny C Angol
Borsi Márton 11.b C Német
Budavári Balázs Attila 9.ny C Német
Burián Andrea 9.ny C Német
Csorvási Eszter 9.ny C Angol
Csorvási Kamilla 11.c B Angol
Darabos Balázs 11.b C Angol
Dobos Fanni 9.b A Angol
Fábián Tímea 9.ny B Angol
Földesi Regina Katalin 9.b B Angol
Gera Anna 9.b C Angol
Gere Máté 12.c C Angol
Havasi Tamás László 9.ny A Angol
Hernádi Dániel 9.b C Angol
Igonda Réka 9.b C Angol
Ivanics Barbara 11.a B Német
Jakobcsics Imre 12.c C Angol
Jordán Laura 9.ny C Német
Kakas Dorottya 9.ny B Német
Kasza Mária Ilona 12.c B Angol
Kerekes Petra 9.ny C Német
Kiss Márton Olivér 9.ny C Német
Kollár Dorottya Ariella 12.c B Német
Kovács Krisztián Alex 9.c B Angol
Kovács Réka Krisztina 9.ny C Angol
Kruchió Tímea 9.a B Angol
Kulcsár Norbert 9.ny C Német
Ladányi Levente 9.ny C Német
Lőcsei Luca Zsófia 9.ny C Német
Madácsi Péter Imre 9.ny B Német
Marsi Tamás 9.b C Angol
Mics Boglárka 11.c B Német
Némedi-Tóth Ágnes 9.ny C Angol
Nuber Lilla 9.ny C Német
Patai Vivien 9.ny C Német
Pataky András Ferenc 9.ny B Német
Patkó Gábor 12.c C Angol
Rédey Zsófia 9.a B Német
Schultz Kata 9.a C Angol
Schwarz Lea Bianka 9.ny C Német
Sík Fanni Petra 9.a B Angol
Soós Marcell 9.ny C Angol
Szabó Bence 9.b C Angol
Szecsei Mária 9.ny C Angol
Tarsoly Gergely 12.c C Német
Tihanyi Evelin 12.c B Angol
Tóth Dóra 9.ny B Angol
Tóth Márton Ádám 9.ny C Német
Vas Petra 9.ny C Német
Vasi Bence 9.ny A Angol
Veres Lilla 9.ny A Angol
Záhenszky Ágnes 11.a C Német

Gulyás Máté 9.ny C Angol
Varga Eszter 9.b C Angol

EREDMÉNYEK (2013/2014)

Az idei tanévben tanulóink által elért eredményeket (tanulmányi versenyek, sportversenyek, nyelvvizsgák) tartalmazó lista itt olvasható:
Versenyeredmények 
Gratulálunk minden diákunknak és tanáraiknak!

VERSENYEREDMÉNYEK – JÚNIUS (2)

Faragó Dániel (5.a) az MTK U12-es labdarúgócsapatával megnyerte a Ljubljana Open 2014 nemzetközi utánpótlás labdarúgó tornát. A kép nagyításához kattints ide!
TIT számítástechnikai elméleti versenyén a különböző korcsoportokban a következő sikerek születtek: Fejes Dániel (7.a) országos 2., Máté Dominik (7.b) országos 3., Czirják Zoé (5.b) országos 4., Boldis Bercel (8.b) országos 5. lett az évfolyamán. 

NYELVVIZSGÁK – JÚNIUS

Ismét több diákunk tett sikeres középfokú nyelvvizsgát, névsoruk a továbbiakban olvasható.

Gratulálunk!

Név  

Osztály

Nyelv Típus
Abonyi-Tóth Ádám 11.a Német B
Antal Péter 9.b Angol C
Bancsi Eszter 12.b Német A
Bányai Délia Kitti 12.a Angol B
Becz Barnabás Álmos 12.c Német B
Borbély Roland 11.a Német B
Csengeri Krisztina 13.c Angol A
Durbák Sára Kamilla 10.a Német B
Fonyódi Balázs 9.b Angol C
Fuferenda Sejla Szonja 9.c Angol B
Jäckl Marcell Richárd 12.a Angol C
Jécsai Bence Gábor 12.a Német C
Katona Balázs 13.c Német A
Sándor Cintia 13.c Francia A
Simonyi Eszter 11.b Angol B
Székely Petra 12.b Angol C
Zeke Attila József 12.a Angol B

VERSENYEREDMÉNYEK – JÚNIUS

Tolkien verseny országos döntőjében Igonda Réka (9.b), Varga Eszter (9.b) és Varga Réka (10.b) 1. helyezést ért el.

Piller Bálint (5.a) az ausztriai Villachban megrendezett nemzetközi gyerek kardversenyen 2., a budapesti országos bajnokságon 24. helyezést ért el.

Az akrobatikus rock and roll országos bajnokságon Faludi Réka (8.a),Csesztregi Fanni (8.b), Kócza Enikő és Pál Enikő (9.a), Faludi Nóra (10.a),Haraszti Petra (11.b), Fodor Brigitta és Popgeorgiev Noémi (11.c) és Bancsi Eszter (12.b)  5. helyezést ért el.

Kruchió Tímea (9.a) a karate diákolimpia országos döntőjében 3. helyezett lett.

Rédey Zsófia (9.a) kardvívásban a Gerevich körversenyen 3., az ausztriai Villachban megrendezettnemzetközi versenyen 1., az országos bajnokságon 10. helyezést ért el.

Békefi Boglárka (5.a), Székely Kata (5.b), Bálint Evelin (6.a), Polgár Sára (6.a), Kovács Eszter (6.b),Nagy Patrícia (6.b), Székely Blanka (7.b) a Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség versenyein junior jazz formációban és csoportban 1., 2., illetve 3. helyezéseket értek el, és az országos ranglistán dobogós helyeken állnak.

Krizsány Gyula (7.b) több kiemelkedő eredménye mellett a kajak országos diákolimpián párosban 3., négyes egységgel 4. helyezést ért el.

Szlama Vilmos (8.a) a kard diákolimpián 1., a Villachban megrendezett nemzetközi versenyen 2. helyezést ért el.

Andorkó Balázs és Fajcsák Balázs (8.a) evezés sportágban az országos válogatón 2., 4. és 6. helyezést értek el és a serdülő válogatott kerettagjai lettek.

Marton Dóra (8.b) kardvívásban a serdülő országos bajnokságon és a diákolimpián egyaránt 3. helyezést ért el.

Némethi Boglárka (8.b)  a Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség országos bajnokságán csoportban 1. helyezést ért el.

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójában Prótár Noémi (8.a) 2., Balla Júlia (8.a) 4., Vajtai Lili (7.a) 5., Granc Klára (7.a) 8., Potoniec Zsófia (6.a) 5., Budaházy Csenge (7.a) pedig 9. helyezést ért el.

FIZIKAVERSENYEK

Jedlik Ányos fizikaverseny, a Szilárd Leo atomfizika-verseny, az Öveges József fizikaverseny és a Hatvani István fizikaverseny országos döntőjében ebben a tanévben is kiválóan szerepeltek diákjaink.
A döntőbe jutott diákjaink névsora és helyezéseik a továbbiakban olvashatóak.
Felkészítő tanáraik Bülgözdi László és Juhász Róbert.

Fizikaversenyek országos döntőinek eredményei 2013/2014

 

Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjének eredményei – Nyíregyháza

 

5. évfolyam

Kovács Mátyás 5.a, 4. helyezés

 

6. évfolyam

Raisz Olivér 6.a, 2. helyezés

Soós Tamás 6.a, 2. helyezés

Borsi Szilárd 6.b, 5. helyezés

Horváth Csaba 6.b, 6. helyezés

 

7. évfolyam

Antal Ákos 7.b, 1. helyezés

Fejes Dániel 7.a, 3. helyezés

Vajtai Lili 7.a, 3. helyezés

Borsi Szilárd 6.b, 3.helyezés

Györök Bendegúz 7.b, 4.helyezés

 

8. évfolyam

Boldis Bercel 8.b, 4. helyezés

László Gergely 8.b, 5. helyezés

Prekop Zita 8.b, 5. helyezés

 

9. évfolyam

Czeglédy Levente 9.b, 3. helyezés

Bodnár Patrik 9.b, 4. helyezés

Marsi Tamás 9.b, 5. helyezés

Hernádi Dániel 9.b, 5. helyezés

 

10. évfolyam

Pintér Gergő 10.b, 2. helyezés

László Márton 10.b, 4. helyezés

 

 

Szilárd Leó Atomfizika Verseny országos döntőjének eredményei – Paks

 

Összesítésben: Marx György Vándordíj, legeredményesebb iskola

 

II. kategória ( 9.-10. évfolyam)

Czeglédy Levente 9.b, 9. helyezés

Pintér Gergő 10.b, 10. helyezés

 

I. kategória (11.-12. évfolyam)

Takács Róbert 12.b, 11. helyezés

Borsi Márton 11.b, 14. helyezés

Tamás Gábor 11.a, 16. helyezés

 

Öveges József Fizikaverseny országos döntőjének eredményei – Győr

 

Boldis Bercel 8.b, 3. helyezés

Deminger András Bence 8.b, 3. helyezés

Borsi Szilárd 6.b, 40. helyezés

 

 

Hatvani István Fizikaverseny országos döntőjének eredményei – Debrecen

 

Összesítésben, legeredményesebb iskola: Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium, általános iskolák, illetve középiskolák pontversenyében is.

 

Általános iskola kategória (7. és 8. osztályosok)

Borsi Szilárd 6.b, 7. helyezés

Boldis Bercel 8.b, 7. helyezés

Fábián Bence 8.b, 12. helyezés

 

Középiskolás kategória (9. és 10. osztályosok)

László Márton 10.b, 2. helyezés

Pintér Gergő 10.b, 3. helyezés

 

ÁRPÁD ÖRÖKÉBEN TÖRTÉNELEMVERSENY

Az Árpád örökében” országos történelemversenyen a 8.b osztályból Csesztregi Fanni, Magyar Boglárka, Némethi Boglárka és Paska Bernadett 14., Firnigl Nikolett, Kóti Henrietta, Marton Dóra és Szabó Gergely 17., Csipán Réka, Ficzere Márton, Prekop Zita és Szűcs Attila 22. helyezést értek el.  
Felkészítő tanáruk Tóthné Szilágyi Mária.

NYELVVIZSGÁK – TAVASZ

A tavaszi nyelvvizsgaidőszakban ismét sok diákunk tett sikeres középfokú nyelvvizsgát.
Névsoruk a továbbiakban olvasható.

Gratulálunk!

Név Osztály Nyelv Bizonyítvány
Hidvégi Dorottya 9.b Angol A
Földesi Regina Katalin 9.b Angol A
Szépvölgyi Márió István 10.b Angol A
Borsi Nóra 10.b Angol B
Szilágyi Marcell 10.b Angol A
Posta Máté Imre 11.c Német B
Varga Réka Zsófia 10.b Angol A
Balázsi Levente 11.c Német A
Bartha Gergő 12.b Német A
Kovács Balázs 12.b Német C
Marsi Attila 10.b Angol C
Bancsi Eszter 12.b Német B
Bányai Délia Kitti 12.a Angol A
Durbák Fruzsina 12.a Angol C
Győri Evelin 12.a Angol C
Nagy Noémi 12.a Angol A
Timár Bernadett 13.c Angol A
Klekner Mercédesz Lilla 13.c Angol C
Zeke Attila József 12.a Angol A
Potyók Zsuzsa 12.b Francia C
Rácz Lili 13.c Angol C
Lebocz Noémi 13.c Francia C
Farkas Péter József 13.c Francia C
Varga Dóra 13.c Német B
Patkó Dóra 12.b Francia C
Csengeri Krisztina 13.c Angol B
Budai László Előd 13.c Német C
Katona Balázs 13.c Német B
Sándor Cintia 13.c Francia B
Veres Borbála 13.c Német B
Lőrincz Tímea 12.a Angol C
Cseke Csenge 13.c Angol A
Fürjes Anna 10.a Német B
Weiner Bendegúz 11.b Angol C
Dominguez Zoltán 11.b Angol C
Horváth Norbert 12.b Angol C

VERSENYEREDMÉNYEK – MÁJUS

László Márton (10.b) a Nemes Tihamér országos számítástechnikai verseny döntőjében 34., Horváth Márk (9.a) pedig 88. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Czirjákné Mándity Ivett és Czita Zoltán.

Marsi Tamás (9.b) az Arany Dániel középiskolai matematika versenyországos döntőjében 14. lett. Felkészítő tanára Herbayné Dudás Éva és Papczun Mária.

Petőfi Irodalmi Múzeum Játssz velünk! társasjáték-készítő irodalmi csapatversenyén gimnáziumi kategóriában 2. helyezést ért el Kócza Enikő, Pál Enikő, Tarjáni Olivér és Uri Anna (9.a). Felkészítőjük: Gelencsérné Szarka Mária.

Bendegúz anyanyelvi verseny országos döntőjében Bagyó Kinga (7.b) 3. helyezést ért el (felkészítő tanára Gelencsérné Szarka Mária),  irodalom kategóriában Vajtai Lili (7.a) 5. (felkészítője: Hajdú Zsoltné), Bercsényi Gábor (6.a) 13. helyezett lett (felkészítő tanára Somlyai-Száger Erika).

Parafrázis országos festészeti verseny döntőjében Nagy Tímea (10.a) 3., Szilágyi Dorka (5.a) 6.,Kovács Réka (9.ny) 7. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Dékányné Varga Krisztina. Szirmai Kitti(9.c) 4., Méder Emese (11.b) 1. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Dina András (József Attila Ált. Isk. és AMI)

A II. Mattis Teutsch János nemzetközi képzőművészeti kiállítás és rajzversenyen Brassóban Kovács Réka (9.ny) 4. helyezést ért el. Felkészítője: Dékányné Varga Krisztina.

NŐI LABDARÚGÓ TORNA

Az Erima által szervezett női labdarúgó tornán iskolánk nagy létszámú csapata nagyon lelkes és ügyes volt, összesítésben a második lett.
Csapattagok: Buzás Kata, Marton Petra, Kiss Kincső, Nagybányai N. Anna, Szilágyi Dorka (5.b), Potoniec Zsófia, Szekeres Rebeka, Bodnár Brigitta (6.a), Tornyos Kata, Márai Csenge, Kerekes Felicia, Fehér Lili, Szudárovics Janka (6.b), Buzás Réka, Pál Laura, Székely Blanka(7.b), Erdei Kamilla, Kántor Kata, Kántor Lili (8.a), Csípán Réka, Firnigl Nikolett, Halmai Barbara, Magyar Boglárka, Marton Dóra, Molnár Bernadett, Paska Bernadett, Prekop Zita, Szabó Fruzsina, Széplaki Nóra, Kardos Csenge, Zoltán Lili (8.b).
 A kép nagyításához kattints ide!
Futsal női labdarúgó tornáján az 5-6. osztályosok kupagyőztesek lettek, a 7-8. osztályosok 3. helyezést értek el. Iskolánk diáklányai lelkesen harcolva szoros csatákat vívtak a Csepel-sziget csapataival.
Felkészítő tanáruk Sándor Enikő.

OLYMPOSI KALAND LEVELEZŐPÁLYÁZAT

A Szépművészeti Múzeum által meghirdetett 
“Az olymposi kaland” c. országos levelezőpályázaton a 9.b osztály csapata 
(Gál Adrienn, Gera Anna, Igonda Réka, Varga Eszter) feladatlapok kategóriában 2., az összesített versenyben 5. helyezést ért el. 
Felkészítő tanáruk Ertl Péter.
Következő oldal »