Kategória: 2013/2014-es tanév eredményei

SAKK DIÁKOLIMPIA

Bege Máté 5.b osztályos tanuló a sakk diákolimpia országos döntőjében 
5. helyezést ért el.
Gratulálunk! 

CURIE KÉMIAVERSENY

Szolnokon a Curie kémiaverseny országos döntőjében Tápai Vitéz Zsombor (8.a) az előkelő 4. helyezést érte el 97%-os dolgozatával. 
Felkészítő tanára Gladkov Hajnalka. 
Gratulálunk!

RÖPLABDAEREDMÉNY (MÁJUS)

Iskolánk fiú röplabda csapata (IV. korcsoport) az országos elődöntő versenyen bronzérmes lett. Csapattagok: Antal Ákos, Gulybán Balázs, László Gergely, Liptai Dániel, Ficzere Márton, Szatmári Kristóf és Fejes Dániel.
Felkészítő tanáruk Sándor Enikő.

LATINVERSENY EREDMÉNYE

Az Ábel Jenő országos latinverseny döntőjében a 7-8. évfolyamosok között Prekop Zita (8.b) a 14. helyen végzett, Balla Júlia (8.a) pedig dicséretet kapott. A 9-10. évfolyamosok mezőnyében Marsi Attila (10.b) és Tari Noémi (10.a) kiemelt dicséretben, Kuli Zsófia (10.b) és Varga Eszter (9.b) pedig dicséretben részesült.
Felkészítő tanáraik Nagy Judit és Virág Barnabás.

FLOORBALL DIÁKOLIMPIA

floorballfloorball országos diákolimpián iskolánk csapata a 8. helyen végzett.
Csapattagok: Kerekes Ádám,  Soós Tamás, Galgóczi Patrik, Máté Dominik, Györök Bendegúz, Bege Levente, Antal Ákos, Pázmándi Marcell és Tóth Bendegúz.
Felkészítő tanár: Sándor Enikő.
Nagyításhoz kattints a képre!

SZIPORKA ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

Székely László 11.b osztályos tanuló a Sziporka országos matematika verseny első két fordulójában az elérhető 60 pontból 58 pontot szerzett, majd a döntőben 3. helyezést ért el. Gratulálunk!

ATLÉTIKAEREDMÉNYEK – ÁPRILIS

területi atlétika versenyen III. korcsoport egyéniben Pázmándi Marcell ezüstérmet, IV. kcs. fiú csapat: Bege Levente, Kis Endre, Ficzere Márton, Sutarski Csanád, Antal Ákos, Telek Martin bronzérmet szerzett.
III. kcs.egyéniben Pete Attila 4. helyezést, III. kcs. leány csapat 4. helyezést, III. kcs. egyéniben Buzás Kata 4. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk Sándor Enikő és Szép Zsolt.

VERSENYEREDMÉNYEK – ÁPRILIS (2)

Szép magyar beszéd verseny országos döntőjében Eőry Viktória (11.c) aranyérmet szerzett. Felkészítő tanára Gelencsérné Szarka Mária.

Nemzetközi Kenguru Matematika versenyországos összesítésében László Márton (10.b) 12. helyezést ért el. Felkészítő tanára Szerticsné Pinczés Mária.

Kaán Károly országos természet és környezetismereti verseny megyei fordulójában az 5-6. évfolyamosok között Imre Eszter (5.b) 2., Kovács Gergely (6.b) pedig 11. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Németh-Nusser Katalin.

Gratulálunk!

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY EREDMÉNYE

Zrínyi Ilona matematikaverseny országos döntőjében Borsi Márton (11.b) 24., Pintér Gergő (10.b) 24., László Márton (10.b) pedig 4. helyezést ért el. Marci eddig már ötször volt országos döntős, ez a legjobb eredménye.
Felkészítő tanáruk Szerticsné Pinczés Mária.

Gratulálunk!

KÉPZŐ- ÉS IPARMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT DÍJÁTADÓJA

A Csepel-sziget Ifjú Tehetségei XIII. Regionális Képző- és Iparművészeti pályázat díjátadóval egybekötött ünnepélyes kiállítás megnyitójára a következő diákjaink kaptak meghívót:

Gombás Lilla, Halmai Barbara, Huszár Fanni, Kéki Bianka, Kovács Martin, Kovács Orsolya, Krizsány Gyula, Lázár Réka, Lugosi Lilla Luca, Nagybányai Nagy Anna, Petrikó Emese, Sereghy Hunor, Szilágyi Dorka, Szirmai Kitti, Teimer Zsombor, Tinta Dorina, Vincze Krisztián, Wegenast Péter. Felkészítő tanáruk Dékányné Varga Krisztina.

 

A meghívó itt.

OKTV DÖNTŐJE

Az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjében a következő eredményeket érték el diákjaink:

 

 

 

Abonyi-Tóth Ádám 11.a – informatika (Czirjákné Mándity Ivett): 30. hely
Antal Lilla Boglárka 12.c – magyar nyelv (Gelencsérné Szarka Mária): 11. hely
Lebocz Noémi 13.c – magyar nyelv (Gelencsérné Szarka Mária): 5. hely
Szilágyi Zsófia 12.a – magyar nyelv (Gelencsérné Szarka Mária): 19. hely
Vincze Boglárka 12.a – magyar nyelv (Gelencsérné Szarka Mária): 18. hely
Vincze Boglárka 12.a – magyar irodalom (Gelencsérné Szarka Mária): 8. hely
Jäckl Marcell 12.a – földrajz (Skonc Erzsébet): 10. hely
Takács Róbert 12.b – földrajz (Skonc Erzsébet): 24. hely
Farkas Péter 13.c – biológia (Scheuer Zsuzsanna): 24. hely

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

Következő oldal » « Előző oldal