Kategória: 2015/2016-os tanév eredményei

VERSENY ÉS NYELVVIZSGAEREDMÉNYEK

A 2015/2016-os tanév összes verseny- és nyelvvizsgaeredménye megtalálható az innen
letölthető táblázatban.

A 746 eredményhez szívből gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

BALASSA TÖRTÉNELMI ÉS IRODALMI VETÉLKEDŐ

Június 11-én lezárult a Balassa: Arte & Marte országos történelmi és irodalmi vetélkedő, amelyen gimnáziumunk csapata első helyezést ért el.
Tagjai: Arnóti Anna (9.c), Komenda Dorottya (9.b),
Marosi Mónika (9.a) és Sóti Olivér (9.a)
Felkészítőtanár: Gelencsérné Szarka Mária

A fotóhoz ide kattints!

VÍZILADBA EREDMÉNYEK

Rohány Dániel (10.b) az OSC VSE ifjúsági vízilabda csapatával serdülő csapattagként BVLSZ Diapolo bajnoki bronz érmes, a MVLSZ Fiú OB nyugati csoportban pedig ezüst érmes lett.

A fotóhoz ide kattints!

KAJAK DIÁKOLIMPIA

Június 3-án a Sukorón rendezett országos kajak diákolimpián Potoniec Vencel (6.a) 4-es csapathajóban 4. helyezést ért el.

Potoniec Zsófia (8.a) ugyanitt K1-ben 6., K4 csapathajóban
2. lett.

Fotók itt, itt és itt láthatóak.

SAKKVERSENY

Június 5-én Barsi Botond (5.b) a Logic NI Open sakkversenyen ezüstérmes lett.

A fotóhoz ide kattints!

ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA

Pázmándi Marcell (8.b) az Országos Diákolimpia
atlétika döntő
jében 8. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Szép Zsolt volt.

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőjében Poncsák Kincső (7.b) a 100-ból 91,5 pontot
elérve 17., Bercsényi Gábor (8.a) pedig 90,5 ponttal 18. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Száger Erika volt.

OKTV DOBOGÓSOK

Május 27-én az OKTV-n dobogós helyezést elért diákok és felkészítő tanáraik ünnepélyes eredményhirdetésen vettek részt. Iskolánkból Gera Anna (11.b) a dráma OKTV 1. helyezéséért, Lőcsei Virág (11.c) pedig a magyar nyelv OKTV 2. helyezéséért kapott elismerő oklevelet és jutalmat.
Felkészítő tanáraik Hajdú Zsoltné és Patai Ágnes voltak.

A díjátadón készült fotók itt és itt láthatóak.

BENDEGÚZ AKADÉMIA TUDÁSBAJNOKSÁG

Barsi Botond (5.b) megnyerte a Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntőjét matematikából, az országos döntőn pedig 3. helyezést ért el.

Felkészítő tanára Csiszár Csilla volt.

A fotóhoz ide kattints!

VÍVÓEREDMÉNYEK

Kovács Réka (6.b) május 28-án a korosztályos tőrvívó versenyen ezüstérmes lett.

Kovács Gergely (8.b) csapatban a serdülő országos bajnokságon bronzérmes lett.

A fotóhoz ide és ide kattints!

Következő oldal »