Kategória: Díjak

ÉV DIÁKJA ÉS ÉV TANÁRA

A 2025/2026. tanév kisdiákja Lányi Viktória 8.b osztályos tanuló,
az év diákja Lamper Szilárd 12.a osztályos tanuló,
az év tanára pedig Szőke Imre lett.
Gratulálunk!
A díjazottak méltatása itt olvasható.

ÉV DIÁKJA ÉS ÉV TANÁRA DÍJAK

Az Év kisdiákja a 2024/2025-ös tanévben Farkas Aliz 8.b osztályos tanuló lett.

Az Év diákja díjat Herbák Boglárka 12.b osztályos tanuló nyerte el.

Az Év tanára a diákok szavazata alapján Hepp Noémi tanárnő lett.

A díjazottak méltatása ittitt és itt olvasható.

KITÜNTETÉSEK

Pedagógusnap alkalmából 3 kollégánkat tüntette ki a Szigetszentmiklósi Tankerület. Kecskemétiné Alexa Eszter és Oláh Lajos nyugdíjba vonulnak, ezért ők Pedagógus Szolgálati Emlékérmet kaptak a tanári pályán végzett kimagasló szakmai munkájukért. Kovács Anna a Tankerületi Központ Kiváló Pedagógusa díjat vehette át.

A fotót itt nézheted meg.

CSIKESZ ENDRE-DÍJ

Szigetszentmiklós Város Önkormányzata 2025. június 2-án Csikesz Endre-díjat adományozott Kovács Anna középiskolai tanárnak és Lamper Szilárd középiskolai diáknak.

Csikesz Endre-díj adományozható a városban a köznevelés terén folytatott kimagasló színvonalú pedagógusi, nevelői, tehetséggondozói és felzárkóztató tevékenységért, valamint azoknak a diákoknak, akik tanulmányaik folytatása során olyan kimagasló eredményt értek el vagy olyan más tevékenységet folytatnak, amely méltó az elismerésre.

A fotót itt nézheted meg, Kovács Anna és Lamper Szilárd méltatását pedig itt olvashatod.

ÉV DIÁKJA ÉS ÉV TANÁRA DÍJAK

Az Év kisdiákja a 2023/2024-es tanévben Tornai Ilona Sára 8.b osztályos tanuló lett.

Az Év diákja díjat Fejes Fanni 12.b osztályos tanuló nyerte el.

Az Év tanára a diákok szavazata alapján Petrikóné Balla Csilla tanárnő lett.

A díjazottak méltatása itt, itt és itt olvasható.

TANKERÜLETI ELISMERÉSEK

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ elismerését a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó tanulóknak ebben a tanévben 3 csapatunk nyerte el:

MYCOnnect csapat: Az országos 2. helyezést érdemelték ki és prezentációjukat bemutatják a 7. Nemzetközi Művészetpedagógiai Konferencián. Tagjai: Lamper Szilárd, Nagy Nimród, Gáspár Antónia (10.a), Márton Antónia (9.b)

TREND csapat: Az idén 15. alkalommal megrendezett, középskolásoknak szóló nemzetközi Van művészi vénád? pályázat témája ebben az évben a NETWORKS volt. Tagjai: Törteli Ákos, Simon Lilianna, Komáromi Anna, Kivirand Gréta, Számadó Kinga (9.a)

Estöri Kreatív Történelemverseny, amelynek témája az Európai Unió és Közép-Kelet-Európa. A csapat tagjai: Nagy Máté, Nagy Roland, Szabó Erik (9.b)

A versenyekről itt találnak további információkat.

KÖBÜKI TEHETSÉGGONDOZÓ ÖSZTÖNDÍJ

A „Köbüki” tehetséggondozó tanári ösztöndíj 2023. pályázaton nevelőtestületünk négy tagja, Csiszár Csilla, Czita Zoltán, Papczun Mária és Patai Ágnes is pozitív elbírálásban részesült.

A Kulturális és Innovációs Minisztérium a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelővel együttműködésben nyílt pályázatot hirdetett tehetséggondozó pedagógusok támogatására. A pályázat célja a magyar nyelv és irodalom, történelem, matematika, fizika, biológia, kémia, földrajz, informatika vagy ének-zene szakos, a tehetséggondozásban részt vevő pedagógusok megbecsülése, szakmai elismerése, a tehetséggondozás keretében végzett szakmai tevékenység ösztönzése ösztöndíj-támogatás formájában.

Gratulálunk!

ÉV TANÁRA ÉS ÉV DIÁKJA DÍJAK

A diákok és tanárok szavazatai alapján a 2022/2023. tanévben
az év kisdiákja Törteli Ákos (8.a),
az év diákja Fáklya Zsófia (12.c),
az év tanára Dr. Fehérné Horák Judit.

A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ elismerő oklevelét kapta: Nagy Máté (8.b) és Széles Tamás (12.a).

 

A díjazottak méltatása itt olvasható:
Törteli Ákos, Fáklya Zsófia, Dr. Fehérné Horák Judit, Nagy Máté, Széles Tamás

MAGYARORSZÁG JÓ TANULÓJA, JÓ SPORTOLÓJA 2021

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Hajdu Bálint 9. b osztályos tanulónknak adományozta a rangos “Magyarország jó tanulója, jó sportolója -2021” címet.
 
Büszkék vagyunk Bálintra, és gratulálunk kimagasló sporteredményeihez:
– saját korosztályában (U15 NB1) gólkirályi címet nyert,

– az eggyel idősebb korosztályban (U16 NB2) ezüstérmes lett a kiemelt bajnokságban,
– Albert-díjban részesült mint a Ferencváros legjobb utánpótlás gólkirálya,
– az olasz Lazio kupán csapatával 1. helyezést ért el, 
– az osztrák Varta kupán csapatával 3. helyezést ért el,
– Bálint góllal debütált a magyar válogatottban!

Fotókért ide és ide kattints!

ÉV DIÁKJA ÉS TANÁRA

A diákok és tanárok szavazatai alapján a 2021/2022-es tanévben az Év kisdiákja díjat Kiss Luca Anna (8.b),
az Év diákja díjat Marsi Ádám (12.b),
az Év tanára díjat pedig Schmidt Anett tanárnő vehette át.

A díjazottakról itt olvashatnak.

 

ELISMERŐ OKLEVELEK

Pedagógusnap alkalmából iskolánk két tanárnője vehetett át elismerést kiváló munkájáért.
Miniszteri elismerő oklevelet kapott Szilágyi Mária,
a tankerület elismerő oklevelét kapta Hajdú Zsoltné.

A díjazottak méltatása itt olvasható.

Következő oldal »
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com