A 2025/2026. tanév kisdiákja Lányi Viktória 8.b osztályos tanuló,
az év diákja Lamper Szilárd 12.a osztályos tanuló,
az év tanára pedig Szőke Imre lett.
Gratulálunk!
A díjazottak méltatása itt olvasható.
A 2025/2026. tanév kisdiákja Lányi Viktória 8.b osztályos tanuló,
az év diákja Lamper Szilárd 12.a osztályos tanuló,
az év tanára pedig Szőke Imre lett.
Gratulálunk!
A díjazottak méltatása itt olvasható.
Pedagógusnap alkalmából 3 kollégánkat tüntette ki a Szigetszentmiklósi Tankerület. Kecskemétiné Alexa Eszter és Oláh Lajos nyugdíjba vonulnak, ezért ők Pedagógus Szolgálati Emlékérmet kaptak a tanári pályán végzett kimagasló szakmai munkájukért. Kovács Anna a Tankerületi Központ Kiváló Pedagógusa díjat vehette át.
A fotót itt nézheted meg.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata 2025. június 2-án Csikesz Endre-díjat adományozott Kovács Anna középiskolai tanárnak és Lamper Szilárd középiskolai diáknak.
Csikesz Endre-díj adományozható a városban a köznevelés terén folytatott kimagasló színvonalú pedagógusi, nevelői, tehetséggondozói és felzárkóztató tevékenységért, valamint azoknak a diákoknak, akik tanulmányaik folytatása során olyan kimagasló eredményt értek el vagy olyan más tevékenységet folytatnak, amely méltó az elismerésre.
A fotót itt nézheted meg, Kovács Anna és Lamper Szilárd méltatását pedig itt olvashatod.
A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ elismerését a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtó tanulóknak ebben a tanévben 3 csapatunk nyerte el:
MYCOnnect csapat: Az országos 2. helyezést érdemelték ki és prezentációjukat bemutatják a 7. Nemzetközi Művészetpedagógiai Konferencián. Tagjai: Lamper Szilárd, Nagy Nimród, Gáspár Antónia (10.a), Márton Antónia (9.b)
TREND csapat: Az idén 15. alkalommal megrendezett, középskolásoknak szóló nemzetközi Van művészi vénád? pályázat témája ebben az évben a NETWORKS volt. Tagjai: Törteli Ákos, Simon Lilianna, Komáromi Anna, Kivirand Gréta, Számadó Kinga (9.a)
Estöri Kreatív Történelemverseny, amelynek témája az Európai Unió és Közép-Kelet-Európa. A csapat tagjai: Nagy Máté, Nagy Roland, Szabó Erik (9.b)
A versenyekről itt találnak további információkat.
A „Köbüki” tehetséggondozó tanári ösztöndíj 2023. pályázaton nevelőtestületünk négy tagja, Csiszár Csilla, Czita Zoltán, Papczun Mária és Patai Ágnes is pozitív elbírálásban részesült.
A Kulturális és Innovációs Minisztérium a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelővel együttműködésben nyílt pályázatot hirdetett tehetséggondozó pedagógusok támogatására. A pályázat célja a magyar nyelv és irodalom, történelem, matematika, fizika, biológia, kémia, földrajz, informatika vagy ének-zene szakos, a tehetséggondozásban részt vevő pedagógusok megbecsülése, szakmai elismerése, a tehetséggondozás keretében végzett szakmai tevékenység ösztönzése ösztöndíj-támogatás formájában.
Gratulálunk!
Szigetszentmiklós Város Képviselőtestülete Csikesz Endre díját kapta középiskolai tanár kategóriában Gelencsérné Szarka Mária, középiskolai diák kategóriában Fáklya Zsófia (12.c).
Pedagógus Szolgálati Emlékérem miniszteri elismerést kapott Székely László.
A díjazottak méltatása itt olvasható:
Gelencsérné Szarka Mária, Székely László.
A diákok és tanárok szavazatai alapján a 2022/2023. tanévben
az év kisdiákja Törteli Ákos (8.a),
az év diákja Fáklya Zsófia (12.c),
az év tanára Dr. Fehérné Horák Judit.
A Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ elismerő oklevelét kapta: Nagy Máté (8.b) és Széles Tamás (12.a).
A díjazottak méltatása itt olvasható:
Törteli Ákos, Fáklya Zsófia, Dr. Fehérné Horák Judit, Nagy Máté, Széles Tamás
– az eggyel idősebb korosztályban (U16 NB2) ezüstérmes lett a kiemelt bajnokságban,
– Albert-díjban részesült mint a Ferencváros legjobb utánpótlás gólkirálya,
– az olasz Lazio kupán csapatával 1. helyezést ért el,
– az osztrák Varta kupán csapatával 3. helyezést ért el,
– Bálint góllal debütált a magyar válogatottban!
A diákok és tanárok szavazatai alapján a 2021/2022-es tanévben az Év kisdiákja díjat Kiss Luca Anna (8.b),
az Év diákja díjat Marsi Ádám (12.b),
az Év tanára díjat pedig Schmidt Anett tanárnő vehette át.
A díjazottakról itt olvashatnak.
Pedagógusnap alkalmából iskolánk két tanárnője vehetett át elismerést kiváló munkájáért.
Miniszteri elismerő oklevelet kapott Szilágyi Mária,
a tankerület elismerő oklevelét kapta Hajdú Zsoltné.
A díjazottak méltatása itt olvasható.