Az OKTV 2. fordulójába jutott tanulók

A 2013/2014-es tanévben 33 diákunk jutott tovább az OKTV (Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny) 2. fordulójába. A tanulók és felkészítő tanáraik névsora itt olvasható.
Gratulálunk és a további versenyzéshez sok sikert kívánunk!

Jäckl Marcell 12.a – földrajz – (Skonc Erzsébet)

Takács Róbert 12.b – földrajz – (Skonc Erzsébet)

Antal Lilla Boglárka 12.c – magyar nyelv – (Gelencsérné Szarka Mária)

Lebocz Noémi 13.c – magyar nyelv – (Gelencsérné Szarka Mária)

Szász Júlia 12.b – magyar nyelv – (Gelencsérné Szarka Mária)

Szilágyi Zsófia 12.a – magyar nyelv – (Gelencsérné Szarka Mária)

Varga Eszter 11.a – magyar nyelv – (Gelencsérné Szarka Mária)

Vincze Boglárka 12.a – magyar nyelv – (Gelencsérné Szarka Mária)

Abonyi-Tóth Ádám 11.a – informatika II. – (Czirjákné Mándity Ivett)

Tamás Gábor 11.a – informatika II. – (Czirjákné Mándity Ivett)

Lebocz Noémi 13.c – magyar irodalom – (Gelencsérné Szarka Mária)

Szász Júlia 12.b – magyar irodalom – (Gelencsérné Szarka Mária)

Vincze Boglárla 12.a – magyar irodalom – (Gelencsérné Szarka Mária)

Szabó Brigitta 12.b – angol nyelv I. – (Kecskemétiné Alexa Eszter)

Lebocz Noémi 13.c – angol nyelv II. – (Jakab Ildikó)

Bolla Martin Tamás 12.c – kémia II. – (Sántáné Gémesi Irén)

Kéri Mózes 12.b – kémia II. – (Sántáné Gémesi Irén)

Tamás Gábor 11.a – fizika I. – (Bülgözdi László)

Borsi Márton 11.b – fizika II. – (Bülgözdi László)

Lódi Péter 12.a – fizika II. – (Juhász Róbert)

Balogh Boglárka 12.b – biológia – (Scheuer Zsuzsanna)

Becz Barnabás 12.c – biológia – (Scheuer Zsuzsanna)

Farkas Péter 13.c – biológia – (Scheuer Zsuzsanna)

Papp Lívia 13.c – biológia – (Scheuer Zsuzsanna)

Abonyi-Tóth Ádám 11.a – matematika – (Szerticsné Pinczés Mária)

Borsi Márton 11.b – matematika – (Szerticsné Pinczés Mária)

Dominguez Zoltán 11.b – matematika – (Szerticsné Pinczés Mária)

Kéri Mózes 12.b – matematika – (Herbayné Dudás Éva)

Méder Emese 11.b – matematika – (Szerticsné Pinczés Mária)

Takács Róbert 12.b – matematika – (Herbayné D. É., Szerticsné P. M.)

Weiner Bendegúz 11.b – matematika – (Szerticsné Pinczés Mária)

Jäckl Marcell 12.a – német nyelv I. – (Helfrich Nikolett)

Tamás Gábor 11.a – német nyelv I. – (Helfrich Nikolett)