KI MIT TUD? EREDMÉNYE (2013/2014)

Ki mit tud?-on idén is sok diák vett részt a különböző kategóriákban, az eredmények a továbbiakban olvashatóak.
Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

 

 

Ki mit tud? eredmények:

Szóló ének  kategória:

5-8. osztály:

1. Bartha Zsombor 7.a

2. Elek Sándor 7.b

3. Fábián Flóra 6.b

9-13. osztály:

1. Ponekker Virág 10.a

2. Kiss Regina 13.c

3. Fürcht Flóra 10.a

Profi kategória:  Különdíj: Eőry Viktória 11.c

Duett kategória:

5-8. osztály:

1. Galgóczy Petra, Tari Petra 5.a

2. Kerekes Ádám, Elek Sándor 7.b

9-13. osztály:       

1. Eőry Viktória 11.c, Kiss Márton 9.ny

2. Fürcht Flóra, Ponekker Virág 10.a

 

Kisegyüttes kategória:

5-8. osztály:          

1. Kerekes Ádám, Elek Sándor, Györök Bendegúz 7.b
2.  A 6.-ás lányok: Denke Dorka, Kovács Orsolya, Kristóf Pálma, Bálint Evelin, Polgár Sára, Liptai Dorottya

9-13. osztály:

1. Hat tyúk:  Borsodi Dorottya 11.c, Eőry Viktória 11.c, Fáki Eszter 11.c, Göllény Gréta 11.c, Fürcht Flóra 10.a, Ponekker Virág 10.a

 

Hangszer kategória:

5-8. osztály:

1. Fazekas Tamás Márk 5.a

2. Boldis Bercel 8.b, Gerendy Máté 8.b

3. Pázmándy Marcell 6.b

3. Nagybányai-Nagy Anna 5.a

9-13. osztály:

1. Tamás Gábor 11.a

2. Schwarz Lea Bianka 9.ny

 

Zenekar kategória

1.Bíró Milán 11.c és csapata : Kocsis-Barna Zsófia 11.c, Csepregi Balázs 10.b, Kulik Bence 10.b, Abonyi-Tóth Ádám 11.a

2. Boldis Bercel 8.b, Zsubori Barnabás 10.b, Bíró Milán 11.c

3. Dósa Róbert 13.c, Gere Máté 12.c, Weiner Bendegúz 11.b, Zeke Attila 12.a

Különdíj: Ringing Stars – Szimfonik: Budavári Balázs 9.ny, Gulyás Máté 9.ny, Balla Péter 12.b, Antal Péter 9.b, Fazekas Laura 11.a, Bíró Milán 11.c, Boldis Bercel 8.b, Kulik Bence 10.b, Antal Balázs 10.b, Csepregi Balázs 10.b, Ladányi Bence 11.c, Markhot Gergely 10.b, Pintér Gergő 10.b, Vass Kristóf 10.b, Zsubori Barnabás 10.b

Tánc: 

5-8. osztály:

1. Kovács Zsófia 5.b, Pálfi Kincső 5.a (Akrobatikus rock and rollal)

2. Némethi Boglárka és Tsai (Seres Barbara, Jelencsik Adél, Hartai Brigitta)

3. Székely Kata 5.b, Nagy Nóra (külsős)

Különdíj: Anton Felícia 5.a-profi kategória

Vers és próza

  1. Szilágyi Enikő 5.b
  2. Tarjáni Olivér 9.b
  3. megosztva :  Molnár Zita Krisztina 6.b, Potoniec Zsófia 6.a

Különdíj a két bűvész produkciónak: Pázmándi Marcell, Soós Tamás

Rajz és fotó kategória:

Rajz.

5-8. osztály

1. Szilágyi Dorka 56 pont
2. Wegenast Péter 49 pont
3. Nagybányai-Nagy Anna 48 pont

9-13. oszály

1. Kovács Réka és Vincze Krisztián 53 pont
2. Huszár Fanni 52 pont
3. Szirmai Kitti 50 pont

Fotó:

1. Halmai Réka 22 pont
2. Szamosi Zsombor 20 pont
3. Csepregi Balázs 17 pont