Kategória: 2017/2018-as tanév eredményei

KAJAK VERSENYEK

Potoczki Dominika (9.c) a 2018/2019-es tanévben kajak versenyeken a következő eredményeket érte el:
Békésszentandrási Simon Fiala Tibor Emlékverseny K-2 női serdülő U16 1000 m: 2. hely, K-2 női serdülő U16 2000 m: 6. hely
Régiós Bajnokság, U-öböl K-2 női serdülő U16 2000 m: 3. hely
Körös Kupa – Sándor Tamás Emlékverseny, K-2 női serdülő U16 1000 m: 3. hely, K-2 női serdülő U16 500 m Sipos Virág Csilla (8.a) – Potoczki Dominika: 2. hely
Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság, Szolnok, I. előfutamban K-4 női serdülő U16 1000 m: 7. hely, II. előfutamban K-2 női ifjúsági U17-18 500 m: 7. hely, K-1 női serdülő U15-16 2000 m: 3. hely

KENUVERSENY

Fényes Zita (5.b) a június 16-án megrendezésre került RSD Open versenyen Dunavarsányban kenu PC2 férfi-női U10-12 kategóriában első helyezést ért el a párjával.

A fotót itt nézheted meg.

KAJAK IFJÚSÁGI VÁLOGATÓ VERSENY

A június 16-án Szolnokon rendezett Kajak Ifjúsági Válogató Versenyen Potoniec Zsófia (10.a) K1 500 méteren 5., K1 1000 méteren 6., K2 500 méteren 2. helyezést ért el.
Eredményei alapján kijutott párjával, Posta Rékával a jövő hét végén Auronzóban megrendezésre kerülő Ifjúsági és U23 Gyorsasági Európa-Bajnokságra. A páros számon kívül a négyes egységben is képviselik Magyarországot.

A képhez ide kattints!

MEDVE SZABADTÉRI MATEKVERSENY

Takács Flóra (5.a) a Medve Szabadtéri Matekversenyen Debrecenben Ursa Minor kategóriában csapatával 2. helyezést ért el, és ezzel bejutott az országos döntőbe, amit június 8-án szintén Debrecenben rendeztek, és ott 12. helyezést ért el.

A fotót itt nézheted meg.

UTÁNPÓTLÁS VIDÉK BAJNOKSÁG KARDVERSENY

A 2018. június 17-én Veszprémben megrendezett 2018. évi Utánpótlás Vidék Bajnokság kardversenyen Bedő Bátor (6.a), a DVSZ versenyzője gyermek férfi kard kategóriában a 3. helyen végzett.

A fotóhoz ide kattints!

A NYELVI KOMPETENCIAMÉRÉS EREDMÉNYEI (2017/2018)

A nyelvi kompetenciamérés eredményei a következők:
6. évfolyam:
angol: 90,79%
német: 94,13%

8. évfolyam:
angol: 92,91%
német: 88,11 %

Összesített:
angol: 91,83%
német: 91,32%

Országos szinten a cél a 60%-os teljesítmény elérése.
Köszönet a nyelvtanároknak a szép eredményekért!

AKROBATIKUS ROCK AND ROLL NEMZETKÖZI VERSENY

A 2018. június 9-én Prágában megrendezett akrobatikus rock and roll nemzetközi versenyen Magyar Luca (7.b), az Island Rock Csepel TSE versenyzője párjával, Meskó Patrikkal junior páros kategóriában 4. helyen végzett.

A fotót itt, a videót itt nézheted meg.

OKTV DÍJKIOSZTÓ

Június 1-jén a Móricz Zsigmond Gimnáziumban, az OKTV díjátadó ünnepségén vehették át jutalmukat a verseny dobogós helyezettjei. Iskolánkból idén az olasz OKTV 2. helyezéséért Prótár Noémi (12.a) és felkészítő tanára, Ertl Péter, a vizuális kultúra OKTV 3. helyezéséért pedig Szabó Gergő (12.b) és felkészítő tanára, Dékányné Varga Krisztina kapott meghívót az eseményre.

A fotókat itt, itt és itt nézheted meg.

RITMIKUS GIMNASZTIKA DIÁKOLIMPIA

Potoczki Patrícia (9.ny) a ritmikus gimnasztika országos diákolimpián, Kazincbarcikán, június 8-án, III. osztály 5-ös korcsoportban, egyéni összetettben 2., karika gyakorlattal 2., buzogány gyakorlattal 1. helyezést ért el.

A fotókat itt és itt láthatod.

ASZTALITENISZ VERSENY

Takács Flóra (5.a) a 2018. május 26-án rendezett Pest Megyei „DC” Csapat Utánpótlás Asztalitenisz Verseny vecsési zárófordulójában U14-U18 leány korosztályban a DMTK színeiben (párja: Bakó Jázmin) 3. helyezést ért el és a háromfordulós kupa összesítésében szintén bronzérmet szerzett.

A fotót itt nézheted meg.

Következő oldal »