Kategória: 2021/2022-es tanév eredményei

DÜRER MATEMATIKA CSAPATVERSENY

A Dürer matematika csapatversenyen egy csapatunk továbbjutott a Miskolcon megrendezendő országos döntőbe. A csapat – a matematikaversenyeken szokatlan módon – 3 lányból áll: Illés Gréta (10.a), László Sarolta (10.b) és Tóth Márta (9.b).

Tanáraik: Kaszta Beáta, Tempfli Ágota és Szerticsné Pinczés Mária

NEMES TIHAMÉR NEMZETKÖZI PROGRAMOZÁSI VERSENY

Törteli Ákos (7.a) és Széles Zsombor (8.a) továbbjutott a Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Verseny 1. korcsoportos, Anghelyi Gergő (9.a), Rosta Nándor (10.a) és Almási-Füzi Dávid (10.b) a 2. korcsoportos, Vida Norbert (11.b) pedig a 3. korcsoportos döntőjébe. 

Felkészítő tanárok: Csiszár Csilla és Czita Zoltán

“A SZTORI, AMI RÓLUNK SZÓL” MŰVÉSZETI VERSENY

Két csapattal vettünk részt „A sztori, ami rólunk szól” országos komplex művészeti versenyen, filmes témában.

A versenyt két fordulóban rendezték, amiben filmterv, forgatókönyv, látványterv, díszlet, jelmez, reklám készítése és film forgatása volt a feladat.

Eredmények:

Álomcsapda: első helyezés, kiemelkedő munka: Rozgonyi Gréta, Lamper Szilárd, Nagy Nimród

 

Our Destiny: harmadik helyezésDarabos Eszter, Garami Anna, Iliás Eszter

Felkészítő tanár: Dékányné Varga Krisztina

Fotók itt itt, itt, itt és itt láthatóak.

TŐR FELNŐTT MAGYAR BAJNOKSÁG

A december végén megrendezett Felnőtt Országos Magyar Bajnokságon Kovács Réka (12.b), a Budapesti Honvéd tőrözője, a felnőtt csapat tagjaként ezüstérmet szerzett.

A fotót itt nézheted meg.

ON-LION ANGOL NYELVI VERSENY

Az országos, online formában megrendezett On-Lion angol nyelvi versenyen a 6.b osztály tanulói a következő eredményt érték el:

Radnai-Kiss Tibor: 9. helyezés
Schreiner Viktória és Szappanos Luca: 18. helyezés

Felkészítő tanár: Hegedüs Ágnes

NÁDOR ASZTALITENISZ KUPA

Takács Vince Ata (6.a) a 2021. december 4-én Dunaharasztin megrendezett Nádor Asztalitenisz Kupán U-11 kategóriában bronzérmet szerzett.

A fotót itt nézheted meg.

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjében a következő eredményeket érték el tanulóink:

 

8. évfolyam: 9. helyezett: Kiss Dorka, Kiss Anna Regina, Boros Laura Zoé, Tornai Zsolt Gábor

Felkészítő: Gelencsérné Szarka Mária

 

7. évfolyam: 15. helyezett: Darabos Eszter, Szántó Viktória, Garami Anna, László Noémi

Felkészítő: Gelencsérné Szarka Mária

16. helyezett: Szabó Erik, Nagy Máté, Miklós Máté Dániel, Kovács Milán

Felkészítő: Gelencsérné Szarka Mária

 

6. évfolyam:  25. helyezett: Tornai Ilona, Schreiner Viktória, Novák Anna, Szappanos Luca

Felkészítő: Gelencsérné Szarka Mária és Patai Ágnes

PEST MEGYEI MATEMATIKA VERSENY

Vácon, a Pest Megyei Matematika Verseny döntőjében az alábbi eredményeket érték el diákjaink: 

9. évfolyam: Takács Flóra 3. hely
10. évfolyam: Almási-Füzi Dávid 1. hely, Illés Gréta 7. hely
11. évfolyam: Barsi Botond 1. hely 
12. évfolyam: Molnár Botond 7. hely
 
Felkészítő tanáraik: Herbayné Dudás Éva, Szerticsné Pinczés Mária, Kaszta Beáta és Papczun Mária 
 
A csoportképhez ide kattints!

ARANY JÁNOS SZAVALÓVERSENY

Rácz Péter (9.a) a 2021. december 06-án megrendezett Arany János szavalóverseny megyei fordulóján a 9-10. évfolyamosok között I. helyezett lett, ezzel továbbjutott a februárban megrendezésre kerülő országos döntőbe.

A fotót itt nézheted meg.

KADET BIRKÓZÓ BAJNOKSÁG

Mráz Zoltán (10.c) a 2021. november 27-én Kaposváron megrendezett Kadet Birkózó Szabadfogású Országos Bajnokságon 3. helyezést ért el.

A fotót itt nézheted meg.

HÓDÍTSD MEG A BITEKET INFORMATIKA VERSENY

Az ELTE E-Hód: HÓDítsd meg a biteket 2021 verseny eredményei:

5-6. osztály – Benjamin kategóriaországos 3.: Takács Vince Ata, Tell Vince 
– 
Felkészítő tanár: Czirjákné Mándity Ivett
országos  6.: Schreiner Viktória 
országos 9.: Abonyi-Tóth Kolos, Ábrahám Zsófia,
Hague Dóra Judit, Radnai-Kiss Tibor

 

7-8. osztály – Kadét kategória
országos 1.: Kiss Anna Luca, Nagy Roland, Törteli Ákos – Felkészítő tanár: Czirjákné Mándity Ivett, Tempfli Ágota, Czita Zoltán országos 4.: Lohonya László, Lukácsi Dóra, Malaczkó Réka, Szakácsi Boglárka
országos 5.: Cseh Lili Réka, Iliás Eszter, Sári Dániel 
országos 7.: Henter Dóra
országos 10: Baloga-Barthi Boglárka, Fodor Zétény

 

9-10. osztály – Junior kategória
országos 5.: Almási- Füzi Márton, Guzli Márton
országos 6.: Forgács Máté
országos 7.: Ferencz Márton, Hague Róbert Denisországos 8: Anghelyi Gergő, Kánai Noémi

 

11-12. osztály – Senior kategória
országos 5.: Barsi Botond

 

Felkészítő tanárok: Czirjákné Mándity Ivett, Czita Zoltán, Csiszár Csilla, Debnárné Vajóczki Krisztina, Tempfli Ágota

Rozgonyi Gréta rajza itt tekinthető meg.

Következő oldal »