Kategória: 2023/2024. tanév eredményei

ÁBEL JENŐ ORSZÁGOS LATINVERSENY

Az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny döntőjében Boros Laura Zoé (10.b) 9. helyezést ért el, Vaskó Csenge (10.a) kiemelt dicséretben, Nagy Máté (9.b), Tóth Petra (10.b) és Kovács Lili (10.a) pedig dicséretben részesültek.

Felkészítő tanáraik: Talabér Miklós és Talabér-Nagy Judit

A csoportképet itt nézheted meg.

HUNGARIAN CYBER SECURITY CHALLENGE

Sete Csongor (10.a) a Nemzeti Kibervédelmi Intézet által kiírt Hungarian Cyber Security Challenge verseny junior kategóriájában 13. helyezést ért el. A verseny legfőbb célja a kiberbiztonsági, technikai képességek gyakorlása, a kiberbiztonsági tudatosság növelése. Csongor a versenyre önállóan készült fel.

KOSÁRLABDA U12-ES PEST MEGYEI DÖNTŐ

Május 12-én rendezték a kosárlabda U12-es korosztály Pest megyei döntőjét, melyet a szezon során végig domináns teljesítményt mutató BKG-Príma Szigetszentmiklós U12F csapata nyert meg. A csapat tagjai közül sokan a Batyi diakjai: Rédey Csaba, Horváth Dániel, Fekete Márk, Varga Benjámin és Erdei Marcell 5-es, Balla Vencel és Jakab Áron 6-os diákok.

A csapatfotókat itt és itt nézheted meg.

MEDVE MATEMATIKAVERSENY

A hét végén Budapesten, a Gellért-hegyen zajlottak a Medve matematikaverseny futamai. Iskolánkat a két versenynapon 35 csapat képviselte, melyek mindegyike szépen szerepelt, legtöbbjük elérte a legmagasabb, arany fokozatot.
Kimagasló eredményt a Dániel Jázmin (8.a), Hague Dóra (8.a) és Takács Vince Ata (8.a) alkotta csapat ért el, akik pénteken kategóriájukban az első helyen végeztek.

A fotóért ide kattints!

SUN DOME KARATE KUPA

Arnóth Lilla (5.b) a III. Sun Dome kupán Ajkán az alábbi eredményeket érte el:
kata 10-11 év 1. hely,
kata 12-13 év 1. hely,
kumite 14-15 év 1. hely.

A fotót itt nézheted meg.

CURIE KÉMIA EMLÉKVERSENY

A hétvégén Szolnokon megrendezett Curie Kémia Emlékverseny országos döntőjében Lamper Szilárd (10.a) 7. helyezést, Sárai Levente (8.b) pedig 10. helyezést ért el. 

Felkészítő tanáruk: Barta Annamária

A fotóért ide kattints!

LONDON BRIDGE ANGOL NYELVI TESZTVERSENY

Novák Anna, Czékmány Bendegúz és Sáfi Réka Laura (8.b) bejutott a London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny országos döntőjébe, ahol Novák Anna 2. helyezést, Czékmány Bendegúz pedig 5. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Hegedüs Ágnes

A csoportképet itt nézheted meg.

GYÁLI KAMARAZENEI TALÁLKOZÓ

A XVIII. gyáli kamarazenei találkozón és versenyen Bocskai Ákos (7.b) kiemelt arany és arany díjat szerzett a Galambos duó és a Soroksári srácok formációk résztvevőjeként.

A fotóért ide kattints!

PROGRAMOZÁSI VERSENYEK

Az Országos Grafikus Programozási Versenyen Köhler Kristóf (6.b) 24. helyezést, Kottra Nándor (6.b) 41. helyezést, Sete Csongor (10.a) pedig 47. helyezést ért el.
 
A Nemes Tihamér Programozási Versenyen Sárai Levente (8.b) 14. helyezett lett. 
 
Felkészítő tanár: Csiszár Csilla
 
A fotót itt nézheted meg.
Következő oldal »
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com