Kategória: 2020/2021-es tanév eredményei

SUPER CUP RITMIKUS GIMNASZTIKA VERSENY

Pál Bernadett (5.b) a március 27-én megrendezett Super Cup ritmikus gimnasztika versenyen II. osztály serdülő kategóriában labdával 2., szabad gyakorlattal 3., összetettben 2. helyezést ért el.
 
A fotóhoz ide katttints!

OKTV DÖNTŐ

Ebben a tanévben 7 tanulónk jutott az
Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny (OKTV)
döntőjébe.
A döntőket a járványhelyzet miatt nem rendezték meg,
a helyezéseket a 2. fordulóban elért eredmények alapján állapították meg.

 

A döntőbe jutott diákok és felkészítő tanáraik:

angol nyelv II.Dobos Lili (12.c) 3. hely – Imre Zoltán
filozófiaPerejuc Viktor (12.b) 31. hely – Hajdú Zsoltné
földrajzPintér Levente (12.b) 13. hely – Sete Krisztina
latin nyelvGréczi Lilla (10.a) 32. hely – Talabér-Nagy Judit
magyar nyelvKomenda Emese (11.c) 28. hely – Patai Ágnes
olasz nyelv I.Pálinkás Maja (11.c) 4. hely – dr. Ertl Péter
olasz nyelv I.Jakab Noémi (12.b) 26. hely – dr. Ertl Péter

RITMIKUS GIMNASZTIKA VERSENYEK

Potoczki Patrícia (11.c) ritmikus gimnasztika versenyeken márciusban, I. osztály felnőtt kategóriában a következő eredményeket érte el:
Tavasz Kupa: karika 4., buzogány 5. hely
Vuelta Kupa: összetett 6. hely

A fotóhoz ide kattints!

VUELTA KUPA RITMIKUS GIMNASZTIKA VERSENY

A március 20-21-én megrendezett Vuelta Kupa ritmikus gimnasztika versenyen Lovas Petra Zoé (5.a) versenysport II. osztály gyermek korcsoportban 1. helyezést,
Lovas Gerda (6.a) pedig III. osztály serdülő kategóriában összetettben és karika gyakorlatával 2. helyezést ért el. 

A fotót itt és itt nézheted meg.

ÁBEL JENŐ ORSZÁGOS LATIN TANULMÁNYI VERSENY

Az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny döntőjébe jutottak:

minores kategória: Papp Noémi (7.a), Pintér Benedek (8.b), Tóth Petra (7.b), Vaskó Csenge (7.a)

maiores kategória: Cseresznyés Karina (10.a)

 

Felkészítő tanárok: Talabér Miklós és Talabér-Nagy Judit

NEMES TIHAMÉR ORSZÁGOS INFORMATIKAI TANULMÁNYI VERSENY

A Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny döntőjében a következő eredményeket érték el diákjaink: 
Széles Tamás: 6. hely, bekerült a CEOI válogatóra
Vida Norbert: 26. hely
Rosta Nándor: 42. hely
Anghelyi Gergő 33. hely
Széles Zsombor 55. hely

Felkészítő tanárok: Csiszár Csilla és Czita Zoltán

MAGYAR TŐRVÍVÓ KUPA

Kovács Réka (11.b) ismét remekül szerepelt a február 20-21-i hétvégén megrendezett Magyar Kupa Tőrvívó Versenyen. Kadet korosztályban 3., míg a másnap rendezett junior korosztályú versenyen 6. helyezést
ért el.

A fotót itt nézheted meg.

VARGA TAMÁS MATEMATIKA VERSENY

A Varga Tamás Matematika Verseny országos döntőjébe jutott Baloga-Barthi Boglárka és Kis Luca Anna 7. osztályos, Pintér Benedek és Takács Flóra 8. osztályos tanuló.

Felkészítő tanárok: Herbayné Dudás Éva és
Papczun Mária

Következő oldal »