Kategória: 2020/2021-es tanév eredményei

ESTÖRI5. DÍJKIOSZTÓ ÜNNEPSÉG

Az országos kreatív történelmi verseny ünnepélyes díjkiosztójára a Nemzeti Múzeum dísztermében került sor 2021. június 28-án. Iskolánk 10.a osztályos csapata a hazai és határon túli gimnáziumok versenyében VI. helyezést ért el. A különdíj mellé az őszi ausztriai jutalomutazásra szóló meghívójukat is átvehették.

A csapat tagjai: Gondos Ágoston, Rédey Zsuzsanna,
Tímár Réka
.

Felkészítő tanáruk: Hajdú Zsoltné

A versenyről itt olvasható képekkel illusztrált, részletes beszámoló.

LOTZ JÁNOS SZÖVEGÉRTÉSI ÉS HELYESÍRÁSI VERSENY

A Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos döntőjében a következő eredmények születtek:

7. évfolyam:
Kiss Dorka (7.b) 3. helyezett
Kiss Anna Regina (7.b) 7. helyezett
Boros Laura Zoé (7.b) 8. helyezett
Baloga-Barthi Boglárka (7.b) 9. helyezett

8. évfolyam:
Sebők Boglárka (8.a) 6. helyezett

10. évfolyam:
Erdős Nóra Lídia (10.c) 4. helyezett
Müller Petra Vivienn 10. helyezett

Felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA CSAPATVERSENY

 
 
Zrínyi Ilona matematika csapatversenyen 
a következő eredmények születtek:
 
 
 
1. helyezett:
5. évfolyamPolgár Zsombor, Takács Vince, Tornai Ilona Sára
Felkészítő tanárok: Debnárné Vajóczki Krisztina, Herbayné Dudás Éva

8. évfolyamAlmási Bence, Pintér Benedek, Takács Flóra 
Felkészítő tanárok: Herbayné Dudás Éva, Hübér Magdolna, Tempfli Ágota
 
2. helyezett:
9. évfolyamFejes Fanni, Kiss Gábor Pál, László Sarolta
Felkészítő tanárok: Kovács Anna, Szerticsné Pinczés Mária

10. évfolyamBarsi Botond, Kocsis Richárd, Széles Tamás
Felkészítő tanárok: Papczun Mária, Szerticsné Pinczés Mária

5. helyezett:
7. évfolyam: Fodor Zétény, Mikó Zalán, Széles Zsombor
Felkészítő tanárok: Hübér Magdona, Papczun Mária
 
6. helyezett:
6. évfolyam: Cseh Lili Réka, Kis-Szabó Zsóka, Varga Csaba Zétény
Felkészítő tanár: Debnárné Vajóczki Krisztina

RITMIKUS GIMNASZTIKA VERSENYEK

Lovas Gerda (6.a) a június 12-13. között Albertirsán megrendezett Baby Bee, Vecsés Kupa Ritmikus Gimnasztika Versenyen versenysport III. osztály serdülő kategóriában  karika gyakorlatával 2. helyezést, összetettben szintén 2. helyezést ért el.  
 
Pál Bernadett (5.b) a június 13-án megrendezett Super Cup Ritmikus Gimnasztika Versenyen II. osztály serdülő kategóriában labdával 1., szabad gyakorlattal 2., összetettben 2. helyezést ért el.
 
A fotót itt nézheted meg.

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY

Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén a következő eredmények születtek:

Tornai Ilona Sára (5.b) 30. hely
Polgár Zsombor (5.a) 39. hely
Barsi Botond (10.b) 15. hely
Marsi Ádám (11.b) 15. hely

 

Tornai Ilona Sára az ehhez kapcsolódó internetes versenyen 5. helyezést ért el.

Felkészítő tanáraik: Papczun Mária, Herbayné Dudás Éva, Debnárné Vajóczki Krisztina

IDEGEN NYELVI KOMPETENCIAMÉRÉS

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A 2021. május 19-i idegen nyelvi kompetenciamérés
az alábbi eredményekkel zárult:

6.a: 90,2%
6.b: 94,8%
8.a: 93,1%
8.b: 97,1%

Gratulálunk a résztvevő osztályoknak a szép teljesítményhez!

TUDÁSBAJNOKSÁG

A Tudásbajnokság anyanyelvi és irodalmi verseny országos döntőjében a következő eredményeket érték el diákjaink:
magyar nyelv

    • 7. évf.: Deli Gréta  (7.b)               1. helyezett
    • 8. évf.: Sebők Boglárka  (8.a)     1. helyezett
      (Boginak ez a 3. anyanyelvi versenyen elért első helyezése ebben a tanévben!)       

 

magyar irodalom

    • 6. évf.:  Nagy Máté (6.b)             2. helyezett
    • 8.évf.: Sebők Boglárka (8.a)       5. helyezett

Felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária

A fotóhoz ide kattints!

BENDEGÚZ NYELVÉSZ ANYANYELVI VERSENY

A  Bendegúz NyelvÉSZ anyanyelvi verseny országos döntőjében Sebők Boglárka (8.a)1. helyezett lett,
Hague Róbert (8.a) 23., Herbák Boglárka (8.b) 26.,
Oláh Csilla (6.b) 22., Novák Anna (5.b) 18. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Gelencsérné Szarka Mária

A fotót itt nézheted meg.

TŐRVÍVÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

Gergely Zoltán (9.b) a 2021. május 29-én megrendezett Tőrvívás Országos Bajnokságon, serdülő korosztályban I. helyezést ért el.
Másnap a csapatával Tőrvívás Országos Csapatversenyen Serdülő korosztályban III. helyezést ért el.

A fotóhoz ide kattints!

TŐR KADET ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

Kovács Réka (11.b) a hétvégén megrendezett Kadet Országos Bajnokságon a Nemzeti Közszolgálati Egyetem (NKSE) tőrvívó csapatának tagjaként ezüstérmet szerzett.

A fotót itt nézheted meg.

PEST MEGYEI MATEMATIKAVERSENY

A Pest Megyei Matematikaverseny döntőjén a következő eredmények születtek:
László Sarolta (9.b) 13. hely
Barsi Botond (10.b) 2. hely
Széles Tamás (10.b) 9. hely
Marsi Ádám (11.b) 2. hely
Szabó Máté (11.b) 11. hely

Felkészítő tanáraik: Kovács Anna, Szerticsné Pinczés Mária és Papczun Mária
 
A fotót itt nézheted meg.
Következő oldal »