PEST MEGYEI MATEMATIKAVERSENY

A Pest Megyei Matematikaverseny döntőjén a következő eredmények születtek:
László Sarolta (9.b) 13. hely
Barsi Botond (10.b) 2. hely
Széles Tamás (10.b) 9. hely
Marsi Ádám (11.b) 2. hely
Szabó Máté (11.b) 11. hely

Felkészítő tanáraik: Kovács Anna, Szerticsné Pinczés Mária és Papczun Mária
 
A fotót itt nézheted meg.

RITMIKUS GIMNASZTIKA VERSENY

Horogh Anikó (5.b) a Berczik Sára Emlékversenyen Somogyjádon 2021. május 29-én egyéniben karika gyakorlatával bronzérmet, a szabadidő II. serdülő kategóriában három társával együtt csapat ezüstérmet szereztek a Szigetszentmiklósi SC színeiben, ezzel továbbjutottak
a június 26-27-én tartandó döntőre.
 
A fotóhoz ide kattints!

KARDVÍVÓ ORSZÁGOS CSAPATBAJNOKSÁG

A hétvégén megrendezett Kardvívó Országos Csapatbajnokságon Pintér Dorottya (10.b) junior korosztályban bronzérmet szerzett.
 
Pintér Levente (12.b) junior korosztályban szintén bronzérmet szerzett.
 
A fotókat itt és itt nézheted meg.

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY

Sebők Boglárka (8.a) 2021. május 28-án a Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által rendezett Országos Német Nyelvi Verseny országos döntőjében VII. helyezést ért el. 

Felkészítő tanár: Kaáli Krisztina

 

A fotót itt nézheted meg.

MAGYAR FELTALÁLÓK, TUDÓSOK ÉS FELFEDEZŐK VERSENY NEMZETKÖZI DÖNTŐJE

A Kárpát-medencei Magyar Feltalálók, Tudósok és Felfedezők Verseny nemzetközi döntőjének eredménye:

A SzuperBoom nevű fiúcsapatunk az 5-6. osztályos kategóriában nemzetközi 2. helyezett lett.
A diákok: Győriványi Botond 6.b, Radics Lehel Máté 6.b, Sarkadi Olivér 6.a és Vizslány Botond 6.a

A We love Wigner lánycsapatunk a 7-8. osztályos kategóriában nemzetközi 3. helyezett lett.
A diákok: Balogh Kincső 7.b, Juhász Eszter 7.a,
Katona Csenge 7.b, Kisjuhász Lilla 7.b

Felkészítő tanár: Czirjákné Mándity Ivett

Az eredményhirdetésről készült videó itt, a csoportképek pedig itt, itt és itt tekinthetőek meg.

HÓDÍTSD MEG A BITEKET! INFORMATIKA VERSENY

Az online ELTE eHÓD: Hódítsd meg a biteket! országos informatika verseny döntőjében 1. helyezett lett Anghelyi Gergő (8.a) és Szomory Barnabás István (8.b).

Felkészítő tanárok: Czirjákné Mándity Ivett és Czita Zoltán

AUTÓVERSENY-EREDMÉNY

Bucsi Attila (7.a) a Swift Cup Europa bajnoki futamán az ausztriai Red Bull Ringen a hétvégén 28 fős mezőnyben az időmérőn és mindkét futamban első lett.

A fotót itt nézheted meg.

TŐRVÍVÓ CSAPATVERSENY

Cseh Bence (7.b), a Szigetszentmiklósi Tőregylet versenyzője május 23-án a Zalaegerszegen megrendezett tőrvívó csapatversenyen újonc korosztályban OB 2. helyezést ért el. 

A fotóhoz ide kattints!

PÜNKÖSD KUPA RITMIKUS GIMNASZTIKA VERSENY

Lovas Gerda (6.a) a május 21-22. között Szigetszentmiklóson megrendezett Pünkösd Kupa Ritmikus Gimnasztika Versenyen versenysport III. osztály serdülő kategóriában karika gyakorlatával 2. helyezést, szabad gyakorlatával 2. helyezést, összetettben 2. helyezést ért el.  

Lovas Petra Zoé (5.a) versenysport II. osztály gyermek kategóriában 2. helyezést ért el szabad gyakorlatával.

A fotókat itt és itt nézheted meg.

RITMIKUS GIMNASZTIKA MAGYAR BAJNOKSÁG

Pál Bernadett (5.b) a május 15-én megrendezett
Ritmikus Gimnasztika Magyar Bajnokság elődöntőjében
versenysport II. osztály serdülő kategóriában összetett versenyben
7. helyezést ért el.

 

 

Következő oldal » « Előző oldal