Március 18. és 31. között egy diákcsoportunk angliai tanulmányúton vett részt.
Imre Zoltán képes beszámolója itt tekinthető meg.
Március 18. és 31. között egy diákcsoportunk angliai tanulmányúton vett részt.
Imre Zoltán képes beszámolója itt tekinthető meg.
Iskolánk és a regensburgi Privat-Gymnasium Pindl 20 éves cserekapcsolatának emlékére vehette át Németországban, október 17-én Kissné Hegedűs Éva igazgatónő az itt látható díszoklevelet, mellyel a határokon átívelő, az egymás kultúrájának és nyelvének megismerését segítő partnerkapcsolatot ismerték el.
A 2017-2018-as tanévben is megszervezzük angliai tanulmányutunkat. Az utazásra 2018. március 18-tól március 31-ig kerül sor, helyszíne a Devon megyei Barnstaple. A gyerekek angol családoknál fognak lakni, délelőttönként nyelvórákon, délutánonként pedig országismereti kirándulásokon vesznek részt.
A jelentkezési határidőt október 16-ig meghosszabbítjuk.
Március 12. és 25. között 35 diák és 4 tanár Angliába utazott tanulmányútra.
Kovács Gergely (9.b) fotói itt, Jakab Noémi (8.b) képei pedig a továbbiakban tekinthetőek meg:























