December 9-én az Egerben megrendezett Floorball Diákolimpia országos elődöntőjében gimnáziumunk csapata III. és V. korosztályban is bronzérmet szerzett.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlapon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. Honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.