A szeptember 29-én megrendezett Kardvívó Magyar Kupán Pintér Dorottya (9.b) kadet korosztályban bronzérmet szerzett, Pintér Levente (11.b) csapatával pedig magyar bajnok lett.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlapon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. Honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.