December 6-án iskolánkba is ellátogatott a Mikulás. Az aulában köszöntötte a tiszteletére összesereglett diákokat, majd végigjárva a termeket kiosztotta az ajándékokat.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlapon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. Honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.